Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7000
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

275 EUR

Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm. 7001
Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen 7002
Twee Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm. 7004
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm. 7005
Twee Familie Rose vazen, H 24 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Staande Chinese lamp, 18e eeuw 7006
Staande Chinese lamp, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

2 Marmeren neushoorns met obelisken 7007
2 Marmeren neushoorns met obelisken
Startprijs 3.800 EUR
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm. 7008
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 800 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7009
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm. 7010
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 20 cm. 7011
Twee Chinese vazen, H 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm. 7012
Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese beker Ø 9,5 7013
Chinese beker Ø 9,5

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote Chinese Kang Xi vaas 7014
Grote Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 7015
Chinese gemberpot

Resultaat:

80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm. 7016
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 42 cm. 7017
Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm. 7018
Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,8 cm. 7019
Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,8 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 35,5 cm. 7020
Chinese Kang Xi schotel Ø 35,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm. 7021
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Chinese vaas, H 60,5 cm. 7022
Chinese vaas, H 60,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm. 7023
Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm.
Startprijs 900 EUR