Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Delftse natfruit-schaal (vergiet)
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence natfruit-schaal (vergiet). Met floraal decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse vazen, H 43 cm.
Resultaat: 400 EUR

Twee 19e eeuwse Hollande Delftse fayence dekselvazen met floraal decor. Chips. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 110 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Delfts kaststel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.

Antieke Engelse portre montre
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse keramieken portre montre. Figuren bij huis decor. Haarlijn onder ranken. Afmeting: 25 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Drie delen Meissen
Startprijs 80 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: trekpot (chip), vaas (goed), verdeelschaal (goed). Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Delftse borden (3x)
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.

Franse sierschotel
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Franse fayence sierschotels. Octagonaal. Vrouw met Amor in landschap. Monogram V.P. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

Twee delen Deens porselein
Startprijs 40 EUR

Twee delen Deens porselein. 20e Eeuw. 1x Bing en Gröhndahl porseleinen forel. 1x Royal Copenhagen porseleinen fuut. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Lot tegels (20x)
Startprijs 170 EUR

Lot 19e eeuwse tegels met floraal decor. 20 Stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke tegeltableau's
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke drie-delige majolica vazen set
Startprijs 60 EUR

Drie-delige antieke polychrome majolica vazen set. Floraal/landschap decor. Genummerd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 10 - 20 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Lot Hummel (15x)
Resultaat: 90 EUR

Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...

Lot Hummel borden etc.
Resultaat: 70 EUR

Lot van 12 Hummel jaarborden. Door M.J. Himmel. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Vijf oude porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Twee Staffordshire honden
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Engelse keramieken Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Drie bloempotten (plateel)
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Hollandse platelen aardewerken bloempotten met floraal decor. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 14 - Ø 26 cm. In goede staat.