Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
376 Resultaten
Kavel: 2000

Likeurkkelder met boulle

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2001

Antieke Hoorn des overvloeds, 1880

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Vuurvergulde hanglamp

Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Symphonetta muziek instrument

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Symphonetta muziek instrument

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Dekseldoos

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860

Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...


Kavel: 2007

Antieke grammofoon, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2008

Antieke Muller Freres hanglamp

Startprijs 350 EUR

Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2009

Antieke bronzen vijzel met stamper

Startprijs 200 EUR

Grote antieke historisme bronzen vijzel met stamper. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900

Resultaat: 160 EUR

Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke lampenvoet met brons

Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...


Kavel: 2012

Duitse weegschaal, 1900

Resultaat: 90 EUR

Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Franse staande petroleumlamp, H 93 cm.

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.


Kavel: 2015

Engelse reiskist + neccessaire

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...


Kavel: 2016

Hoorn des overvloeds

Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Messing staamde lamp, H 184 cm.

Startprijs 275 EUR

Grote messing historisme staande lamp met marmeren blad, kariatiden en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 184 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Antieke albasten staande lamp, 1900

Startprijs 500 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke toverlantaarn, 1900

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2020

Jugendstil lamp

Resultaat: 80 EUR

Antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Russische lakwerk eieren

Startprijs 620 EUR

Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Twee wandkandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Stel antieke bronzen vazen, 1900

Startprijs 750 EUR

Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Antieke theestoof

Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Seize/Empire theestoof. Circa 1800. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2025

Vier oude theater kostuums

Startprijs 100 EUR

Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

4x Ansichtkaart albums

Startprijs 150 EUR

Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2027

Stereoscoop met veel prenten

Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Zeldzame messing tabaksdoos

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

Zeldzame 18e eeuwse tabaksdoos

Startprijs 180 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos van messing. Adam en Eva verdreven door engel. Met spreuk 'denkt eens hoe Adam zugte als hij voor Got most vlugte' en monogram. Afmeting: 14 x 6 x 3,5 cm. In g...


Kavel: 2030

Antieke kijker met meetgraad

Resultaat: 175 EUR

Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Franse lamp met brons

Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Antieke bronzen vijzel uit 1708

Startprijs 400 EUR

Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2033

Zwitserse speeldoos

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2034

Twee wandconsoles

Startprijs 80 EUR

Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2035

Antieke hangtelefoon, 1900

Startprijs 220 EUR

Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2036

Antiek inktstel, 1900

Resultaat: 90 EUR

Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

Antiek inktstel met amor, 1880

Resultaat: 100 EUR

Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2038

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2039

Grote kandelaar

Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Zeldzame Nishapur vogel, Iran

Resultaat: 550 EUR

Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2041

Twee delen Nishapur, Iran

Resultaat: 225 EUR

Twee delen Nishapur. Iran. 9 - 10 Century. Terracotta kruiken met blauw-groen glazuur. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2042

Nishapur kruik, Iran

Resultaat: 180 EUR

Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2043

4 Delen terracotta

Resultaat: 150 EUR

Vier delen terracotta. Schalen. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2044

7 Delen terracotta

Resultaat: 250 EUR

Zeven delen terracotta. Vijf kruiken + twee bekers. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2045

Grote Perzische terracotta vaas, H 34 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2046

7 Delen glaswerk (bodemvondst)

Resultaat: 325 EUR

Zeven delen glaswerk. Bodemvondst. Iran. Perzië. 10 - 14 Century. Restauraties. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2047

Drie delen terracotta

Resultaat: 325 EUR

Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.