Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Twee zilveren kandelaren
Resultaat: 1.600 EUR

Twee kapitale zilveren kandelaars, 925/000, 5 lichts, op een vierkante voet met guirlande versiering en parelranden. De 4 armen met krullen en parelbewerking, zijn bevestigd aan een deels vierkant gev...

Dubbel gebogen secretaire
Resultaat: 1.600 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Twee zeldzame Chinese borden
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 16,1 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Chinees porseleinen diepe schotel met reliëf floraal decor en rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 16,1 cm. In goede staat.

Wandelstok met Momento Mori zakhorloge
Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere wandelstok voorzien van zilveren knop met Momente Mori horloge. Wandelstok met een knop in de vorm van een schedel met scharnierende kaak. De bovenkant kan open bij een knopje met diamant b...

Parelcollier met witgouden slot met saffier en diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Collier van 2 rijen gecultiveerde parels, ø 8mm, bevestigd aan een groot witgouden slot, rond model, ø 22 mm, bezet met een parel, een rand met 12 singlecut geslepen diamanten en een rand met 12 rond ...

Gouden armband en ring met diamant & parel
Resultaat: 1.500 EUR

Fraaie set met gouden armband en ring, 750/000, met parel en diamant. Slavenband met een sierlijk opengewerkte bovenkant, in soort strikvorm, bezet met 3 markies geslepen diamanten en briljant geslepe...

Zeldzame piedestal, 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame antieke notenhouten piedestal met messing armaturen. Vermoedelijk Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 132 x 35 x 35 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen Ming figuur
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas met oren, H 39 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenvaas met oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 x B Ø 33 cm. In goede staat.

Antieke diamant ring
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een bewerkte band met een grote rozet bezet met in het midden een grote roosgeslepen diamant, ø10 mm, P1. Daaromheen een rand met 16 roosgeslepen di...

Andy Warhol, Vrouw met cowboyhoed
Resultaat: 1.400 EUR

Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...

Zandstenen kapel
Resultaat: 1.400 EUR

Grote 19e eeuwse neo gotische zandstenen kapel met Maria beeld en annotatie 1807. Afmeting: 148 x 63x 35 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,2 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk en perzik-ranken decor. Wanli merkteken. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 50 cm.
Resultaat: 1.250 EUR

Zeer grote octagonale Chinees porseleinen vaas met karaktertekens/figuren decor. Afmeting: H 50 x Ø 41 cm. In goede staat.

10x Lithografieën, Campbell Soup II,
Resultaat: 1.200 EUR

Tien lithografieën. Campbell Soup II. Published by Sunday & Morning. Ontwerp Andy Warhol. Lithografieën op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm.In goede staat.

Zandstenen Maria beeld op sokkel
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer groot 18e - 19e eeuws zandstenen Maria beeld op sokkel. Afmeting: 200 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Amor
Resultaat: 1.200 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.

Chinees porseleinen scepter
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose scepter met floraal/vleermuis/goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.

Paar oorclips met diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Paar oorclips, 585/000, met oud diamant. Twee oorclips met schroeven, voorzien van een zilveren rozet bezet met 13 roosgeslepen diamanten. ø rozet 13,5 mm. ca 4,5 gram. In goede staat