Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1729 Resultaten
Verkocht
Oud Chinees papiergeld
7416
Oud Chinees papiergeld

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Antiek collier met diamant
500
Antiek collier met diamant

Resultaat:

11.000 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop + schotels
7000
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel
7006
Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast
4001
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

6.500 EUR

Verkocht
Zilveren Memento Mori horloge
8
Zilveren Memento Mori horloge

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antieke armband/diamant
508
Antieke armband/diamant

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Antiek Chinees snijwerk van hoorn
7367
Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Chinees kinderservies
7033
Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese blauwe pot
7052
Chinese blauwe pot

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
6014
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen
1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 20 cm.
7136
Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte drakenschotel
7396
Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Chinese kopjes + 3 schotels
7013
2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.
7054
2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
7003
Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zilveren Christofle bestek
124
Zilveren Christofle bestek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antieke Russische documenten
2141
Antieke Russische documenten

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Kapitale Barok porseleinkast
4010
Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap
1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
E. Schröder, Portret hond
1084
E. Schröder, Portret hond

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II
1089
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
W. Hussem, Abstract
1232
W. Hussem, Abstract

Resultaat:

2.250 EUR