Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3090 Resultaten
Kavel: 7416

Oud Chinees papiergeld

Resultaat: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.


Kavel: 500

Antiek collier met diamant

Resultaat: 11.000 EUR

Kapitaal antiek goud met zilveren choker,750/000- 835/000, royaal bezet met diamanten. Collier gemaakt uit schakels in voluutvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. In het ruitvormige middenstuk van d...


Kavel: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Kavel: 7006

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 508

Antieke armband/diamant

Resultaat: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...


Kavel: 8

Zilveren Memento Mori horloge

Resultaat: 6.000 EUR

Uniek zilveren zakhorloge. Memento Mori, met een Engels zakhorloge van John Josephson, London, 2e heft 18e eeuw, met een wit geëmailleerde wijzerplaat voorzien van Romeinse en Arabische cijfers, gesig...


Kavel: 7367

Antiek Chinees snijwerk van hoorn

Resultaat: 5.500 EUR

Groot antiek Chinees snijwerk van hoorn. Geplaatst op een console. Figuren decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7033

Zeldzaam Chinees kinderservies

Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee...


Kavel: 7052

Chinese blauwe pot

Resultaat: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.


Kavel: 6014

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...


Kavel: 7396

Chinese Familie Verte drakenschotel

Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenschotel met wolken-reliëf + bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7136

Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat: 3.250 EUR

Fijn gedecoreerde geel geglazuurde Chinees porseleinen vaas met vogels in bloesemboom/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...


Kavel: 7054

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.

Resultaat: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Kavel: 124

Zilveren Christofle bestek

Resultaat: 2.500 EUR

Bijzonder zilveren Christofle bestek, 925/000, versierd met een rand met lambrequins en een versierd ornament aan de achterzijde. Het bestek bestaat uit een viscouvert met 6 messen en vorken, 5 tafelv...


Kavel: 4010

Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2141

Antieke Russische documenten

Resultaat: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat: 2.250 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1232

W. Hussem, Abstract

Resultaat: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

E. Schröder, Portret hond

Resultaat: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.