Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Atlassen, boeken etc.
Startprijs 50 EUR

Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...

Duitse WMF hengselmand
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke Regentone radio
Startprijs 50 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.

Damestas van Bruno Magli
Startprijs 50 EUR

Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.

In wasgegoten 4-jaargetijden plaquettes
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Duitse was-plaquettes met reliëf. De vier jaargetijden. Circa 1880. Afmeting: 22 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Pijpencomfoor
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke messing pannen
Startprijs 50 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Gietijzeren ketel + ophanging
Startprijs 50 EUR

Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vier tinnen schalen
Startprijs 50 EUR

Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie antieke (carbid) lampen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Startprijs 50 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

50-er Jaren etiketten drukmachine
Startprijs 50 EUR

50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.

Wolhouder
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Eiken wandrek
Startprijs 50 EUR

Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm.
Startprijs 50 EUR

Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.

Houtgestoken figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Vier Maria beelden
Startprijs 50 EUR

Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.

Lot kristal (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne glazen schenkkan
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Wijn + likeurset
Startprijs 50 EUR

Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.

2 Delftse plaquettes
Startprijs 50 EUR

Twee Delftse Fayence plaquettes in eiken lijst. Circa 1900. Royal Bonn Delft. Zeegezichten met boten. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.

Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
Startprijs 50 EUR

Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Zes delen divers porselein/keramiek
Startprijs 50 EUR

Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...

Lot Duitse steengoed kruiken (4x)
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Duitse historisme, neo renaissance, geglazuurde steengoed schenkkannen. Circa 1880. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.

Weens porseleinen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Weens porseleinen figuur. Meisje met bloem. Gemerkt met bijenkorf. Drie bloembladen missen. Circa 1900. Afmeting: H 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Gouda platelen schenkkannen
Startprijs 50 EUR

Drie Hollandse Gouda platelen schenkkannen. Zogenaamde Fonso's. Ontwerp Fons Decker, 1878 - 1949. Eén chip voet + handvat gelijmd. Afmeting: H 12 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR

Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Goebel figuur
Startprijs 50 EUR

Duitse Goebel porseleinen figuur. Violist. 1935 - 1949. Eén minimale chip. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Sung kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinese Sung porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 15,5 cm. In redelijke staat.

5 Antieke Japanse Satsuma vazen
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen. Divers. Circa 1900. Met bodemmerken. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 - 33 cm. In goede staat.

6 Delen 19e eeuws Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Drie-delige kop en schotel set met figuren/goud decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese miniatuurvazen H 9 cm.
Startprijs 50 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Verte miniatuurvazen met ruiter te paard decor en goudrand. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

Chinees aquarel, Twee wijsheren
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Japanse/Chinese gouache met figuren/tekst/rijstpapier decor. Vouwen en scheurtjes. Gouache op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese miniatuur-vazen H 3,7 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen miniatuur-vazen met figuren/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 3,7 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Lot zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren lepeltjes, voorzien van 6 borrellepeltjes, een tang, 2 suikerscheppen en een theelepel. Allen met rozensteel. 9-11cm. Diverse gehaltes. totaal ca 79 gram. In goede staat

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren taartschep, 833/000, met een schep versierd met een getrembleerde rand en een steel voorzien van een cartouche met randversiering. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, jl.: K:1920. 21 cm. ca 44 gram. ...

Plated bouilloir
Startprijs 60 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Twee kristallen schalen met zilver
Startprijs 60 EUR

Twee kristallen bonbonschalen met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaaltjes met omgeslagen rand met geschulpte bewerking voorzien van amandelslijpsel. Beiden voorzien van een gecontourneerde beugel v...

2 Bonbonnières & boterstolp met zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen kristal met zilver, Boterstolp met zilveren knop, 925/000, ø12x10cm. een bonboniere, rond model met aculadevormige rand, geplaatst op een rond zilveren voet, ø15x11cm. chip, en een ovale kr...

Stel botermessen met zilver
Startprijs 60 EUR

Stel van 2 botermessen met zilveren heften, 830/000, met Haags Lofje. Voorzien van oud belastingteken, 16,5cm. In goede staat

Kristallen coupe met zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen kristallen coupe met omgeslagen rand en amandelslijpsel op hoge ronde zilveren voet, 835/000, met filetrand.ø 17 cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Minimale chips mogelijk. In goede...

Lepelvaas met zilveren lepels
Startprijs 60 EUR

Kristallen lepelvaasje met slijpwerk en voorzien van een zilveren rand. Gevuld met 9 zilveren theelepels met bloemgravure. 833/000. Totaal zilver ca 88 gram. ø7x13cm. In goede staat

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat

Antiek zilveren tamboereernaald
Startprijs 60 EUR

Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Lodereinfles met zilver
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat

Parfumflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.

Antieke zilveren breipenhouder
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren breipenhouder, 833/000, met geribbelde bewerking en een schuifdop. MT.: M.Warren, Sneek, 1812-1822. 26 cm. ca 33 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren tasbeugel met ketting
Startprijs 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat

Lot zilver met bijbelsoten
Startprijs 60 EUR

Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...

Zilveren zoutvaatje en 4 mesjes
Startprijs 60 EUR

Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...

zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...

Zilveren ring met opaal en zirconia's
Startprijs 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met opaal en zirconia's. Brede ring met een vierkant gevormde kop. In het midden bezet met 3 blauw opaalstenen en aan de zijkanten zirconia's. grootte kop 17x19mm. ø 54. Gerhod...

Gouden krul-oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden fantasie-ring
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat

Gouden oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...

Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina)
Startprijs 60 EUR

Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat

2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met parel en zirconia. Solitairhanger met een zirconia en een hanger in de vorm van een schelp met parel. 11-16mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Zilveren armband bijbelslot
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot, in biedermeierstijl. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Breedte 29 mm. ca 23,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat

Zilveren hanger, kruis
Startprijs 60 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Kruisvormige hanger met onyx en banden bezet met zirconia's. Grootte 30x52mm, inclusief oog. ca 14,7gram. Nieuw

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....

2 Zilveren kruishangers
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw

Armband en hanger met granaat
Startprijs 60 EUR

Double armband en hanger met granaat. Rozethanger met granaten, ø 27 mm, en een armband met schakels voorzien van 5 granaten. Breedte 9 mm, 19 cm. In goede staat

Zilveren armband met koraal
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. armband met 5 floraal gevormde schakels in het midden bezet met een ronde cabouchon bloedkoraal. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 20 mm. leng...

Zilveren choker met agaat
Startprijs 60 EUR

Zilveren choker, 800/000, met hanger. Collier van een fantasieschakel en een ovael hanger met agaat en groene stenen. 63x27mm. 45 cm. ca 14,7 gram. In goede staat.

Granaatcollier
Startprijs 60 EUR

Granaatcollier met zilveren sluiting, 835/000. Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø13,5mm, door draad aan elkaar verbonden en voorzien van een grote zilveren bolsluiting deels voorzien van grave...

Armband goud op zilver
Startprijs 60 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met een dubbel gourmetarmband bevestigd aan een groot veeroog. 19 cm. ca 48 gram. In goede staat

Zilveren armband en collier
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...

Charles van Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Boelsma?, Haven
Startprijs 60 EUR

Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Twee oude dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Antieke kaarsenhouder
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Hollandse haardset
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Twee hanglampen
Startprijs 60 EUR

Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...

Antiek Hindoeistisch aquarel, Zonnegod Surya
Startprijs 60 EUR

Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.

2 Marmeren coupes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Lot penningen + onderscheiding USA
Startprijs 60 EUR

Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

2 Japanse bronzen (mini) vazen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette
Startprijs 60 EUR

Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...

2 Delen antiek Chinees brons
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees brons. Bestaande uit: Kaarskandelaar + tempelhond. Afmeting: 7 - 14,5 cm. In goede staat.

Houten schooltas + griffeldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke houten schooltas + schuifdoos. Circa 1900. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Specerijen kastje
Startprijs 60 EUR

Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Messing lampenvoet
Startprijs 60 EUR

Messing lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil, met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Twee antieke dienbladen
Startprijs 60 EUR

Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.

Indonesische dekseldoos, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke Indonesische dekseldoos met houtsnijwerk. Circa 1920. Met landschap voorstelling. Afmeting: 11 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen wandlamp, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen wandlamp. Circa 1920. Afmeting: 33 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Art Deco thermometer, 1925
Startprijs 60 EUR

Art Deco thermometer met datum. Metaal en chroom. Circa 1925. Kaartjes datum niet compleet. Niet getest. Afmeting: 14 x 25 x 14 cm. In redelijke staat.

Duitse Hermann teddybeer
Startprijs 60 EUR

Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.