Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3090 Resultaten
Kavel: 298

Schaal met zilver

Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...


Kavel: 620

Double armband

Startprijs 40 EUR

Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...


Kavel: 621

Choker met parels en double

Startprijs 40 EUR

Collier van parels met in het midden een V-Vormig bewerkt element voorzien van parels en zirconia's. Het collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting met parel. lengte 45 cm. ø parel 7 mm. In...


Kavel: 764

Grof gitten collier

Startprijs 40 EUR

Collier van 25 grote gefacetteerde gitten, ø15 mm. Zonder sluiting.


Kavel: 785

Zilveren ring met champagne kleurige zirconia

Startprijs 40 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia. Ring met een grote ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een grote champagne kleurige zirconia, trapgewijs geslepen. Groote 26x18mm. ca 18,2 gram. Nieuw


Kavel: 799

Lot colliers

Startprijs 40 EUR

Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.


Kavel: 803

Collier van barnsteen

Startprijs 40 EUR

Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte aan een zilveren veeroog. 7-18mm. ca 66 gram. 42 cm.


Kavel: 818

2 Zilveren chokers

Startprijs 40 EUR

Lot met 2 zilveren chokers; een zilver gerhodineerde choker, 835/000 met cobracollier en in het midden een bladvormig element bezet met 6 blauwe stenen, 41 cm, en een gepunnikt collier met daaraan een...


Kavel: 1293

Monogram P.M. 1933

Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1307

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2167

Antieke barometer

Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2229

2 Koffiesmorren

Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2242

Design dressboy

Startprijs 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.


Kavel: 2262

Indonesische schaal + waaier

Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2263

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift

Startprijs 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2269

Metalen wapenschild

Startprijs 40 EUR

Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2304

Lot antiek tin (5x)

Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2317

Lot antiek devotia (2x)

Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.


Kavel: 2323

Twee-delige terracotta stoof

Startprijs 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd
Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2351

Bronzen kandelaar

Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2362

Twee antieke plaquettes

Startprijs 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antiek kinderservies

Startprijs 40 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...


Kavel: 4160

Karrenbok

Startprijs 40 EUR

Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.