Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren brandewijnkom 25
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR
3 Delen kristal met zilver 26
3 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren jat 27
Zilveren jat

Resultaat:

160 EUR

Druivenschaal met zilverwerk 28
Druivenschaal met zilverwerk
Startprijs 200 EUR
Plated Jugendstil tafelstuk 29
Plated Jugendstil tafelstuk
Startprijs 200 EUR
Zilveren schaal 30
Zilveren schaal
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Zilveren wandelstok 31
Zilveren wandelstok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor & ketel 32
Zilveren comfoor & ketel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmand, 1821 33
Zilveren kluwenmand, 1821

Resultaat:

140 EUR

Zilveren fotolijst 34
Zilveren fotolijst
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Karaf met zilveren hals, 1930 35
Karaf met zilveren hals, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 36
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

90 EUR

Reismes in schede met zilver 37
Reismes in schede met zilver
Startprijs 200 EUR
Zilveren reismes, 1829 38
Zilveren reismes, 1829
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilveren schaal 39
Zilveren schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos 40
Zilveren theedoos

Resultaat:

140 EUR

Friese kerfsnede kist met zilverwerk 41
Friese kerfsnede kist met zilverwerk
Startprijs 200 EUR
Mosterpot met zilver 42
Mosterpot met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren theelicht 43
Zilveren theelicht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren zakmes, 18e eeuw 44
Zilveren zakmes, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren bouilloir 45
Zilveren bouilloir

Resultaat:

800 EUR

Zilveren servies, 6 delig 46
Zilveren servies, 6 delig
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
Antieke statenbijbel met zilverwerk 47
Antieke statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Zilveren chatelaine met schaar en kokers 48
Zilveren chatelaine met schaar en kokers
Startprijs 480 EUR