Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3090 Resultaten
Zilveren brandewijnkom
25
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 300 EUR
3 Delen kristal met zilver
26
3 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren jat
27
Zilveren jat

Resultaat:

160 EUR

Druivenschaal met zilverwerk
28
Druivenschaal met zilverwerk
Startprijs 200 EUR
Plated Jugendstil tafelstuk
29
Plated Jugendstil tafelstuk
Startprijs 200 EUR
Zilveren schaal
30
Zilveren schaal
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Zilveren wandelstok
31
Zilveren wandelstok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren comfoor & ketel
32
Zilveren comfoor & ketel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren kluwenmand, 1821
33
Zilveren kluwenmand, 1821

Resultaat:

140 EUR

Zilveren fotolijst
34
Zilveren fotolijst
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Karaf met zilveren hals, 1930
35
Karaf met zilveren hals, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje
36
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

90 EUR

Reismes in schede met zilver
37
Reismes in schede met zilver
Startprijs 200 EUR
Zilveren reismes, 1829
38
Zilveren reismes, 1829
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilveren schaal
39
Zilveren schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren theedoos
40
Zilveren theedoos

Resultaat:

140 EUR

Friese kerfsnede kist met zilverwerk
41
Friese kerfsnede kist met zilverwerk
Startprijs 200 EUR
Mosterpot met zilver
42
Mosterpot met zilver
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren theelicht
43
Zilveren theelicht

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren zakmes, 18e eeuw
44
Zilveren zakmes, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren bouilloir
45
Zilveren bouilloir

Resultaat:

800 EUR

Zilveren servies, 6 delig
46
Zilveren servies, 6 delig
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
Antieke statenbijbel met zilverwerk
47
Antieke statenbijbel met zilverwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Zilveren chatelaine met schaar en kokers
48
Zilveren chatelaine met schaar en kokers
Startprijs 480 EUR