Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Chinees papiergeld
Resultaat: 12.000 EUR

Oud Chinees papiergeld in houtgestoken lijst. 60-er Jaren. Afmeting: H 54 x B 32 cm. Goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies
Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...

Zes Chinese Imari borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 950 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Imari borden met figuren in tuin/kippen/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.

Kang Xi bord Ø 24,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 18 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinese bruin geglazuurde schotel. Geribbeld. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 18 cm. In goede staat.

Iittala haan
Resultaat: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinkast
Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Chinees kaststel met figuren in landschap decor. 19e Eeuw. Alle delen beschadigd. Afmeting: H 13,5 - 14,5 cm. In matige staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kraanvogel decor. Emaille beschildering. Verso krekels. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delftse vazen
Resultaat: 900 EUR

Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...

Lot met Märklin loc's (5x)
Resultaat: 500 EUR

Lot met vijf Märklin loc's, HO. 1x 85006. 1x DB01097. 1x 44690. 1x 41334. 1x genummerd 205. Allen ongetest en zonder doos. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900n
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.

W. Hussem, Abstract
Resultaat: 2.250 EUR

Willem Hussem, '63. 1900 - 1974. Abstracte compositie. Afmeting: H 55 x B 35 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote blauw geglazuurde vierkante Chinees porseleinen vaas met ribbels. Afmeting: 29 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Zeven delen Chinees porselein
Resultaat: 600 EUR

Zeven Chinese porseleinen kop en schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee sets kop en schotel. Drie losse kopjes. Interessante decors. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie sets + één losse kop. Met Familie Rose/figuren/mandarijn en goud decor. Haarlijnen, minimale chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop + schotels
Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...

E. Schröder, Portret hond
Resultaat: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. 1x 18e Eeuw, floraal, haarlijnen. 1x 19e Eeuw, floraal/vogel/insekten decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: H 21 - 24 cm. In redelijk staat.

Octagonaal Chinees bord
Resultaat: 1.200 EUR

Octagonaal Chinees porseleinen bord met kreeft/krab/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910
Resultaat: 325 EUR

Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Vier zeldzame Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met karper decor. Eén schotel haarlijn + minimale chips omrandingen. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met diverse erotische decors. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.

J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw
Resultaat: 450 EUR

J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd , Riviergezicht impressionistisch
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Willem Wei.......?Hollandse School. Riviergezicht impressionistisch. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 32 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 250 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; koppen, schotels, kommen et cetera. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees miniatuur porselein (7x)
Resultaat: 200 EUR

Zeven delen divers miniatuur porselein. Bestaande uit: Drie vaasjes + vier cups. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese inkthouder
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen inkthouder met draken in wolken/goud decor. Gemerkt. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Chinees porseleinen kom met bloemen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 16,3 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

Antieke messing tazza, 1880
Resultaat: 750 EUR

Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Kantonees porselein
Resultaat: 190 EUR

Vijf delen oud/antiek Kantonees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, bord, kom (haarlijn). Met figuren/landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Schenkkan met geisha/goud decor + bodemmerk, goed. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, chip deksel + handgrip gelijmd. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/go...

2 Chinese wapenschotels Ø 31,5 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose wapenschotels met decor van Chinese muur en pagodes. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese blauwe pot
Resultaat: 4.500 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met floraal decor. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 32 x 31 cm. In goede staat.

2 Chinese kopjes + 3 schotels
Resultaat: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...

Vier miniatuur schilderijen
Resultaat: 160 EUR

Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Haardscherm
Resultaat: 180 EUR

Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.

Vijf Chinese dekseldozen
Resultaat: 150 EUR

Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Vulcain chronometre. De kast en het deksel zijn voorzien van een lijnenbewerking, aan de voorzijde voorzien van een cartouche met monogram; MH. Het horloge is v...

2 Chinese schalen
Resultaat: 130 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Japans bord Ø 21 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen bord met feniksen/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theebus
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theebus met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met rondom geisha's en zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 7,5 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 14 cm.
Resultaat: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met tuin/kippen decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese Quen Lung vleesschaal
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Quen Lung vleesschaal met lektablet, floraal/landschap/vlinder decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Lot munten, (15x)
Resultaat: 275 EUR

Lot van 15 dollar munten USA. Onder andere: Trade dollars. Tevens vier Mexicaanse munten. mogelijk naslag Afmeting: 30 - 24 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 28 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

7 Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Waarvan: Twee koppen, beschadigd. Eén kop, minimale chips. Rest goed. Afmeting: 6 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese Kanton borden Ø 20,7 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese borden met figuren voorstelling. Eén bord goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese miniaturen
Resultaat: 600 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen. Eén vaas met Lange Lijs decor + bodemmerk, goed. En twee dekselvazen met floraal decor, chips deksel. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede...

2 Chinese potten
Resultaat: 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x 19e Eeuwse gemberpot met rondom figuren decor, geen deksel. 1x 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

2 Chinese Sung-stijl kommen Ø 10,7 cm.
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met kokosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

2 Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met geisha's en zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 14 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande theebus met figuren in landschap/goud decor. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met geisha's in tuin/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Resultaat: 350 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Hermle klok + stolp
Resultaat: 600 EUR

Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...

Originele antieke pathefoon, 1910
Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...

Wim Sinemus, Kubistische/Abstracte compositie
Resultaat: 350 EUR

Wim Sinemus, 1974. 1903 - 1987. Kubistische abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 67 x B 51 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Vrouw met papegaai
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Vrouw met papegaai. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In redelijke staat.

Antiek zilveren geurfles, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Antiek zilveren geurflesje rechthoekig model aan de voor- en achterzijde versierd met een allegorische voorstelling. de zijkanten zijn voorzien van een krulbewerking. MT.: A. van Geffen, Amsterdam, jl...

3 Chinese schotels Ø 12,2 cm.
Resultaat: 650 EUR

Drie zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten en aap in boom decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 225 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met floraal/goud decor. Minimale chips. Eén bord haarscheur. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,8 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met floraal decor + branding decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, Ø 19 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon vaas met grijs/groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 19 cm. In goede staat.

6 Chinese Imari kopjes
Resultaat: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen koppen. Divers. Floraal/landschap decor. Afmeting: 6 - Ø 7,5 cm. In goede staat.

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel
Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Perzisch kleed 315 x 224 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.

2 Lampen
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil, H 97 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Johfra, Zelfportret met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 600 EUR

Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot
Resultaat: 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Jan Schoonhoven, Abstracte compositie
Resultaat: 750 EUR

Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren schaal met drakendecor, Chinees
Resultaat: 200 EUR

Chinese zilveren schaal, 925/000, rond model met opstaande rand voorzien van een gedreven drakendecor. MT.: Wang Hing & Co, Hong Kong, rond 1900. ca 124 gram. ø12x5cm. In goede staat

Twee zilveren hanen
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren kemphanen, 835/000. Stel vechtende kemphanen. 16x12x10cm en 14x10x13cm. importeursteken: Fa.L.Premselaar, Haarlem. Totaal ca 548 gram. In goede staat

Chinees Cheng Lung tablet
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung tablet in bladvorm. Floraal decor. Afmeting: 21 x 15 x 2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met kraanvogel/waterlelie decor. Met bodemmerk. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 9 x Ø 5,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 22 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden goed. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijne porselein (10x)
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees Capucijne porselein. Bestaande uit: Zeven koppen + drie schotels. Waarvan: twee koppen, haarlijn. Eén kop, chip. Vier koppen, goed. Drie schotels, goed. Afmeting: H 4 x Ø 11,5 cm. In redel...

3 Delen Chinees/Kantonees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen Chinees/Kantonees porselein met figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 - 25,5 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp met Chinees porselein
Resultaat: 160 EUR

Antieke tafellamp met 18e eeuws Chinees porselein. Was petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Resultaat: 900 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met diverse zotjes. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Gele schotel Ø 22,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Okergeel Chinees porseleinen geplooid bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Fruittest Tichelaar Makkum, 1930
Resultaat: 110 EUR

Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat

Antieke Franse bronzen buste, 1900
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 74 x 127 x 64 cm. In goede staat.

Hollands empire kabinet
Resultaat: 700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.