Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Strooibus met zilver
Startprijs 35 EUR

Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...

Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw

Schaal met zilver
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...

3 Bestekdelen met zilver
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...

Zilveren Art Deco vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.

Zilveren Art Deco lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat

3 Delen zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...

Zilveren Art Deco gelegenheids lepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 800/000, Art Deco, z.g. Oostzeelepel met fraai scherpe florale handgravure op de steel en tekst op de achterzijde: F.Stahmer u Frau 1897 gemerkt ABRAMS. 21,5 cm, ca...

Kristal met zilver (boterschalen)
Startprijs 50 EUR

Stel geslepen boterschalen op zilveren gehamerde onderschotels, 830/000. ø9cm. gemerkt St. Eloy 830. ø 9cm. In goede staat

Kristallen kom met zilveren rand
Startprijs 50 EUR

Kristallen kom met zilveren rand, 835/000, kom voorzien van sterslijpsel. Diverse gebruikssporen. Bovenrand gemerkt 172. ø 12,5x10cm. In goede staat

Bonbonierre op zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen bonbonierre op zilveren voet, 835/000. 13 cm. In goede staat

Vijf zilveren lepels (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...

Zilveren zoutvat & lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...

Lodereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR

Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat

Antiek zilveren kindervork
Startprijs 50 EUR

Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat

Zilveren vingerhoed
Startprijs 50 EUR

Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat

Zilveren lepel en vaas
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...

2 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...

Lot zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR

Lot met zilveren lepeltjes, voorzien van 6 borrellepeltjes, een tang, 2 suikerscheppen en een theelepel. Allen met rozensteel. 9-11cm. Diverse gehaltes. totaal ca 79 gram. In goede staat

Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR

Zilveren taartschep, 833/000, met een schep versierd met een getrembleerde rand en een steel voorzien van een cartouche met randversiering. MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, jl.: K:1920. 21 cm. ca 44 gram. ...

Plated bouilloir
Startprijs 60 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.