Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
114 Resultaten
Kavel: 5000

Frans bronzen figuur, Man met vaandel

Resultaat: 800 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Bronzen beeld, Clodion

Startprijs 2.000 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Bronzen figuur, H. Muller

Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen figuur, 1900

Resultaat: 375 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Antiek Weens bronzen figuur, 1900

Startprijs 425 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Zandstenen beeldhouwwerk

Startprijs 500 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen figuur door Charles Cumberworth

Startprijs 750 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen figuur, Naakte dame

Startprijs 275 EUR

Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon

Resultaat: 650 EUR

Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat: 850 EUR

Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Gesigneerd bronzen edelhert

Resultaat: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Bronzen beeld, Japanse kinderen

Startprijs 1.600 EUR

Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5012

Bronzen buste (Messerschmidt)

Startprijs 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Twee religieuze beelden

Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Houten Maria beeld

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antiek Japans bronzen figuur, 1880

Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Bronzen figuur, E. Picault

Startprijs 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen figuur, Naakte dame met Amor

Startprijs 1.350 EUR

19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen fazant

Resultaat: 160 EUR

Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Figurengroep van gips

Startprijs 125 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen figuur met ivoor

Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen kraanvogel

Startprijs 150 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen buste

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.