Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen buste (Messerschmidt)
Resultaat: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Resultaat: 850 EUR

Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.

Frans bronzen figuur, Man met vaandel
Resultaat: 800 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon
Resultaat: 650 EUR

Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen buste, 1900
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met zeis
Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H. Muller
Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, 1900
Resultaat: 375 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ballerina
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen ballerina op zwart marmeren basement. Gesigneerd Degas (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Sculptuur, Naakte man
Resultaat: 375 EUR

Moderne stijl, metalen figuur met bronskleurig patina. Naakte man. Alberto Giaconetti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte dame met handdoek
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame met handdoek. Door Peter Hoogerwerf. 1956 - . Gesigneerd. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Resultaat: 350 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen edelhert
Resultaat: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil figuren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Jugendstil figuren. Compositie metaal. (1) Coup de Soleil. (2) Coup de vent. Afmeting: H 36 - 37 cm. In goede staat.

Twee religieuze beelden
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.

Houten Maria beeld
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Resultaat: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen luipaard
Resultaat: 225 EUR

Bronzen Art Deco-stijl luipaard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil vaas, 1900
Resultaat: 200 EUR

Bronzen Jugendstil vaas. Circa 1900. Halfnaakte vrouw en Amor. Twee deukjes achterzijde. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vogel
Resultaat: 180 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Japans bronzen figuur
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.