Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tien zilveren gebaksvorken
Startprijs 80 EUR

Tien zilveren gebaksvorken, 835/000, met snijtand en fraaie 2 zijdig bewerkte bloemstelen met diverse namen. 10,5 cm. ca b105 gram. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat

Antiek klapmes met zilveren heft
Resultaat: 70 EUR

Antiek klapmes met zilveren heft, 835/000, voorzien van een ribbewerking met naamplaat. 11,5 cm. MT.': J.v.Straaten, Hoorn 1852. In goede staat

Vijf zilveren lepels (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...

Zilveren thee- en suikerschep
Resultaat: 80 EUR

Zilveren thee- en suikerschep, 835/00, Art Deco, met gegraveerde bakken en stelen met ajour gezaagde hartjes in ruitvorm. 12,5cm. ca 35 gram. In goede staat

Zilveren thee- en zoutschep
Resultaat: 50 EUR

Zilveren thee- en zoutschep, 833/000, theeschep met gecontourneerde gegraveerde steel, 8,5cm. MT.: H.M.Brand, Amsterdam, 1850 en zoutschepje met gegraveerde gecontourneerde steel, 9,5cm. MT.: G.W.Urio...

Zilveren zoutvaatjes & lepels
Startprijs 70 EUR

Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een vierkant gecontourneerde voet en voorzien van een vierkant gecontourneerd licht. MT.: Jakob Grimminger, Bremen. 10x10x12cm. In goede staat

Zilveren zoutvat & lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, plat model met ribdecor en een hartvormig schildje. MT.: toegeschreven aan H. de Huis, Amsterdam/Voorschoten 1812-1833. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat

Schaal met zilver
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Zilveren naaldenkoker, 833/000, met ribdecor en een schroefdop. MT.: G.Kuilenburg, Amsterdam. 10 cm. ca 16 gram. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

Kristallen schotel met zilveren beugel
Resultaat: 70 EUR

Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...

Antiek zilveren tamboereernaald
Startprijs 60 EUR

Antiek zilveren tamboereernaald, 833/000, fraai versierd met getrembleerde bewerking, voorzien van een vleugelmoer en ee streepagaten heft. 10,5cm. In goede staat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 50 EUR

Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen loddereinfles voorzien van een zilveren 835/000 montuur met dop en opschrift. Souvenir en binnenstopje met zilver. Nederlands gekeurd. Omstreeks 1870. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Kristallen vaas
Resultaat: 80 EUR

Kristallen bloemvaas met ruitslijpsel geplaatst op een ronde voet met kabelrand. Gemerkt Sterling Weeghted 626. 21,5 cm. In goede staat

Antiek zilveren kindervork
Startprijs 50 EUR

Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat

Lepelvaas met zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Kristallen geslepen lepelvaasje met zilveren rand met parelbewerking en voorzien van 6 lepels met parelrand. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam ca 1875. 4x7,5cm, 8,5cm. ca 40 gram. In goede staat

Zilveren vingerhoed
Startprijs 50 EUR

Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen lodereinfles met zilveren gegraveerde dop, deukje. Compleet met kristallen binnenstopje. In goede staat

Parfumflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Aardewerken parfumflacon met florale beschildering en zilveren 835/000 montuur met torendop. MT.: Jac Gelderblom & Zn. - Schoonhoven. Compleet met binnenstop. Afmeting: 4,5 x 11 cm. In goede staat.

Barset met zilver
Resultaat: 60 EUR

Barset met zilver, 925/000, drie delige set met een krukkentrekker en priem voorzien van een zilveren heft, Birmingham, 1913 en een fraai floraal gegraveerde notenkrabber met bolle knop. 12-13 cm. In ...

Zilveren strooibus
Resultaat: 60 EUR

Sterling zilveren strooibus 925/000in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.

Lodereinfles met zilver
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen lodereinfles op voet met zilveren montuur met bloemdop, deukje. Compleet met binnenstopje.

Zilveren flessenbak
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 flessenbak, opengewerkt en met diverse gedreven oud Hollandse afbeeldingen. Op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij. Anno 1924. Afmeting: H 6 x ø 6 cm. Gewicht: circa ...

Theebus met zilveren dop
Startprijs 70 EUR

Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.

Zilveren huwelijkslepe l
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...

Zilveren theezeef + lekbakje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 theezeefje met gedreven rand. Voorzien van C-voluten en oud Hollandse voorstellingen en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. En een Delfts blauw, nr. 224, lekbakje. Mr. Meier en Zn...

Antieke zilveren strooilepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren empire strooilepel. Rechthoekig ajourgezaagde bak met spijlen en sterren en spitse steel met filetranden. Mr. J. van Wijk - Amsterdam. Anno 1882. jL.N: 1822. 34 gr. 15 cm. In ...

Zilveren boterspatel + vleesvork
Startprijs 70 EUR

830/000 Zilveren Jugendstil boterspatel met graveringen. En een vleesvorkje. Beide met fraaie decoraties aan voor- en achterzijde van de stelen. Voorzien van oude belastingkeurmerken. 1893 - 1906. Gew...

Zilveren natfruitschep, 1924
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 natfruitschep met floraal opengewerkte bak en florale steel met tafereel van oud Hollandse herberg. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. jl.: O. 1924. Afmeting: 20 cm. Gewicht: circa 47 gr. ...

Antieke zilveren breipenhouder
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren breipenhouder, 833/000, met geribbelde bewerking en een schuifdop. MT.: M.Warren, Sneek, 1812-1822. 26 cm. ca 33 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren jachtbestek
Startprijs 180 EUR

Fraaie houten cassette met een jachtvoorsnijcouvert, voorzien van een vork, mes en slijpstok, allen voorzien van gewei aan de heften met zilver, 925/000. Sheffield, England. 41 cm. 47x14x5cm. In goede...

Zilveren klontentang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel met ketting
Startprijs 60 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat

Lot zilver met bijbelsoten
Startprijs 60 EUR

Lot met sieraden met bijbelsloten, 833/000, 2 sloten vermaakt als broche en een bijbelslot vermaakt tot armband. MT armband, Firma van der Meij, Deventer, jl.:g:1891. Totaal ca 37,8 gram. In goede sta...

Strooibus met zilver
Startprijs 35 EUR

Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...

3 Bijbels met zilverwerk
Startprijs 120 EUR

Drie bijbels met zilveren sloten, 833/000. Een bijbel, het nieuwe testament met zilveren bewerkt slot, 9x13x5cm, Eén bijbel met het nieuwe testament met een dubbel zilveren slot met schulpdecor, 9x15x...

Zilveren lepel en vaas
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat

Engelse fotolijst
Resultaat: 25 EUR

Engelse, plated fotolijst met cupido's. Sheffield. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Zilveren zoutvaatje en 4 mesjes
Startprijs 60 EUR

Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...

zilveren gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren gesp en breipenhouder, 833/000, markiesvormige gesp versierd met diverse bewerkte randen, 8x6cm, gemaakt uit een tasbeugel en een breipenhouder met bewerkte banden met o.a. sterren en rasterd...

Groot lot pleet
Resultaat: 110 EUR

Groot lot pleet met o.a. een koffiekan, diverse strooiers, kandelaren, lepels, vorkjes en diverse bestekdelen. In goede staat

3 Zilveren bestekdelen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...

2 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...

Zilveren strooilepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van gezaagde bak en graveerwerk. Bevestigd aan een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: onduidelijk, ...

Zilveren lepel
Startprijs 150 EUR

Zilveren pronklepel, 930/000, met peervormige bak met ribben en een lauwerkrans, voorzien van een steel met florale bewerking, leeuwenkop en een edelman. 26 cm. ca 83 gram. In goede staat. Voorzien va...

2 Zilveren schalen
Startprijs 150 EUR

Twee zilveren schalen, 830/000, ovale bonbonschaaltjes beiden versierd met hamerslagdecor en robben. 17,5x11,5x3cm en 18x12x3cm. MT: 1x Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. Totaal ca 185 gram. In goede...

Zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met 4 ribben en gezaagd krulpatroon. Voorzien van knerrenrand met palmetten. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmund. ø 12x3,5cm. ca 55 gram. ...

2 Delen kristal met zilverwerk
Resultaat: 40 EUR

Twee kristallen flacons met zilver. 800/000. Kristallen mosterdpot met bewerking en zilveren deksel met getorste rand. 6x8x14cm en een kristallen flacon met bewerking voorzien van zilveren strooidop v...

Zilveren tabakspot
Startprijs 120 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal model met cannelures op ovale voet voorzien van een deksel met cannelures en krul, bloem ontbreekt. Het geheel is geplaatst op een ovaal zwart houten basement. MT.:...

Zilveren roomkom en 3 servetringen
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver met een roomkom, 800/000, op ronde voet met ribben, met scheur en voorzien van restauratie, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmünd, ø12x6cm en 2 ovale servetbanden, 925/000, met hamerslag, M...

Bijbel met zilveren sloten
Startprijs 140 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000, oude en nieuwe testament, 1818, met goud op snee. De bijbel is voorzien van een zwart lederen kaft en een dubbel zilveren slot, ovaal gevormd met bloemdecor. één m...

Zilveren geboortelepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, voorzien van een ovale bak met voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond met 2 ooievaars. MT.: G.Schoorl, Amsterdam, 1875-1914. 20 cm. 51 gram. In g...

3 Zilveren beugels
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat

Lepelvaas met zilveren en plated lepels en vorken
Resultaat: 40 EUR

Delfts lepelvaasje met zilveren rand gevuld met 5 zilveren lepels en 5 plated lepels met apostelen, 5 plated lepels en 5 plated vorkjes met een getorste steel. In goede staat