Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden jasseron armband
Resultaat: 950 EUR

Geelgouden jasseron armband, 585/000, met groot veeroog. breedte 7 mm. lengte 22cm. totaal ca 14,4 gram. Een enkel klein deukje en iets ingesleten, verder in goede staat

Witgouden ring met diamant en smaragd
Resultaat: 1.200 EUR

Kapitale witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met een grote rozet voorzien van een ovaal geslepen smaragd en 6 peervormig geslepen smaragd. Tussen de smaragd zitten 24 briljant geslep...

Gouden armband met lapis lazuli
Resultaat: 1.400 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Schakelarmband met 3 gouden discusvormige schakels en schakels met lapis lazuli. Met grote sierlijke sluiting. Breedte 12 mm, ca 20 cm. ca 20,5 gram. In ...

3 Sieraden in lijst
Resultaat: 1.800 EUR

Lijst met pass partout voorzien 3 sieraden waarvan 2 ringen, 800/000 en 333/000, voorzien van een handbeschilderde emaille voorstelling versierd met pareltjes en draad en de middelste voorstelling van...

Antieke armband/diamant
Resultaat: 6.000 EUR

Kapitale antieke geelgouden armband, 585/000, aan de bovenzijde voorzien van zilver bezet met oud-diamant. Armband met een groot middenstuk bezet met 9 roosgeslepen diamanten, verlopend in grootte. 4,...

Antiek collier met diamant
Resultaat: 11.000 EUR

Kapitaal antiek goud met zilveren choker,750/000- 835/000, royaal bezet met diamanten. Collier gemaakt uit schakels in voluutvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. In het ruitvormige middenstuk van d...