Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden krul-oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden fantasie-ring
Startprijs 60 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden bewerking. Ring met oplopend witgouden stuk. ø57, ca 2,1 gram. Voorzien van reparatie aan de scheen. Iets uit model, verder in goede staat

Gouden oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met zirconia. Brisures met een langwerpig driehoekige hanger versierd met een witgouden stukje met bolbewerking en een steentje. lengte40 mm. ca 1,4 gram. In goede staa...

Armband van zilveren dubbeltjes (Wilhelmina)
Startprijs 60 EUR

Armband gemaakt uit 20 zilveren dubbeltjes, 1936-1941, door middel van ogen aan elkaar bevestigd. Voorzien van 2 veerogen. 18 cm. ca 32 gram. In goede staat

2 Gouden hangers met parel en zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met parel en zirconia. Solitairhanger met een zirconia en een hanger in de vorm van een schelp met parel. 11-16mm. ca 1,6 gram. In goede staat

Zilveren armband bijbelslot
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt van een bijbelslot, in biedermeierstijl. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Breedte 29 mm. ca 23,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat

Zilveren hanger, kruis
Startprijs 60 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Kruisvormige hanger met onyx en banden bezet met zirconia's. Grootte 30x52mm, inclusief oog. ca 14,7gram. Nieuw

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot diverse zilveren sieraden, met een rinkelband met zeeuwse knopjes, collier met parels en zilveren sluiting, een armband met floraal bewerkte schakels, slot ontbreekt en een ring met turkooissteen....

2 Zilveren kruishangers
Startprijs 60 EUR

Twee grote zilveren kruishangers, 925/000, één strak kruis met opgelegde banden, 23x44mm, en een groot kruis met ingesprongen kanten en groot hangeroog. Grootte 37x57mm. totaal ca 22 gram. Nieuw

Armband en hanger met granaat
Startprijs 60 EUR

Double armband en hanger met granaat. Rozethanger met granaten, ø 27 mm, en een armband met schakels voorzien van 5 granaten. Breedte 9 mm, 19 cm. In goede staat

Zilveren armband met koraal
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met bloedkoraal. armband met 5 floraal gevormde schakels in het midden bezet met een ronde cabouchon bloedkoraal. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 20 mm. leng...

Zilveren choker met agaat
Startprijs 60 EUR

Zilveren choker, 800/000, met hanger. Collier van een fantasieschakel en een ovael hanger met agaat en groene stenen. 63x27mm. 45 cm. ca 14,7 gram. In goede staat.

Granaatcollier
Startprijs 60 EUR

Granaatcollier met zilveren sluiting, 835/000. Collier van gefacetteerde granaatkralen, ø13,5mm, door draad aan elkaar verbonden en voorzien van een grote zilveren bolsluiting deels voorzien van grave...

Armband goud op zilver
Startprijs 60 EUR

Zilver vergulde armband, 925/000, met een dubbel gourmetarmband bevestigd aan een groot veeroog. 19 cm. ca 48 gram. In goede staat

Zilveren armband en collier
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, een slangcollier met daaraan een hanger met maansteen, 47mm. lengte collier 45 cm, en een gevlochten armband met geslepen randen, breedte 8mm, 19 cm. Totaal ca 33...

Zilver vergulde choker met markesiet
Startprijs 65 EUR

Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat en markesiet. Een fijn jasseroncollier met een sierlijk opengewerkt element bezet met 2 granaatjes en 20 kleine markesietstenen. breedte 1,1-24mm. lengte 4...

Zilveren choker en oorstekers malachiet
Startprijs 70 EUR

Zilveren choker en oorstekers, 925/000, met malachiet, Mexico. Choker en oorstekers met een traanvormige schakel bezet met een traanvormige malachiet. In het midden van de choker zit een hartvormig el...

Collier van edelstenen met zilver
Startprijs 70 EUR

Collier van ovale platte kwartskralen, 18x25mm, bevestigd aan een groot zilveren veeroog, ø 16,5mm. 42 cm. en 3 losse stenen. In goede staat

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...

Certina Argonout 280 herenhorloge
Startprijs 70 EUR

Certina horloge, Argonout 280, automaat, met double kast en een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horlge zit een double rekband. Randen zijn wat beschadigd en afgesleten. Verder in...

Zilveren strikbroche met emaille
Startprijs 70 EUR

Zilveren strikbroche, 925/000, versierd met emaille, markesiet en gekleurde zirconia. Tevens te dragen als hanger. ca 18,2 gram. 4x5cm. In goede staat

Gouden granaat broche
Startprijs 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Schakelarmband met 5 bloemvormige schakels bezet met citrien en amethist en 6 ronde zetkasten bezet met ronde peridootstenen. Voorzien van bakslot en veiligh...

Granaat collier met zilveren slot
Startprijs 70 EUR

Collier van granaten met een zilveren slot, 835/000. Collier van 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met granaat. 38 cm. In goede staat