Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Vulcain chronometre. De kast en het deksel zijn voorzien van een lijnenbewerking, aan de voorzijde voorzien van een cartouche met monogram; MH. Het horloge is v...

3 Witgouden colliers
Resultaat: 130 EUR

Drie witgouden colliers, 585/000, 2 met een gourmetschakel en 1 met een fantasieschakel. Alle drie voorzien van een veeroog. 38 en 40 cm. Totaal ca 5,1 gram. Nieuw

Omega dameshorloge
Resultaat: 170 EUR

Omega Deville, dameshorloge, staal verguld, quarts, met klipsluiting. ø kast 22 mm. ø ca 17,5cm. In originele doos en werkend.

Gouden zakhorloge & ketting
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van double ketting. Gouden zakhorloge gemerkt: W.Lennartz-Michels, königl.hof-uhrmacher. Voorzien van een wit emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer....

Gouden ring groene steen
Resultaat: 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met groene turkoois. Royale ring met een ovale donker groenige turkoois, 14x11 mm. Om de turkoois zit een brede bewerkte rand met gravure. ø 54, ca. 4,0 gram. In goede staat

Lot gouden sieraden
Resultaat: 140 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, met een witgouden collier, een geelgouden stukje collier en een witgouden steekspeld met klein diamantje. ca 5,8 gram. In redelijk/goede staat.

Zilveren hanger met emaille en groene steen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met emaille, groene stenen en markesiet. Hanger in jugendstil-stijl met hangertje met markesietstenen. Grootte 41,5x50 mm. ca 7,1 gram. Nieuw

Gouden figaro armbandje
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met een figarioschakel. Breedte 2,3mm. lengte 18 cm. Met veeroog. ca 3,2 gram. in goede staat

Gouden streekbroche
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ovaal model met S-vormig applique, versierd met een rand met knopjes. De broche is voorzien van een baardje. ca 2,7 gram. 22x28mm, In goede staat

Ring met gouden slang
Resultaat: 70 EUR

Slagring gemaakt uit hoorn met aan de uiteinden de kop en de staart van een slang gemaakt uit een hoog gehalte goud. ø50. breedte 7 mm. ca 1,5 gram. In goede staat

Armband met barnsteen
Resultaat: 90 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met 5 rechthoekige schakels bezet met barnstenen. Tussen de barnstenen zit een schakels met 4 golvende lijnen. De armband is voorzien van een haakslui...

Zilveren ring met kleurstenen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met witte topaas, citrien en peridot. Ring met een grote rozet, in het midden met diverse peridootstenen versierd. Voorzien van een rand met citrien en witte topaas. Grootte ko...

Lot zakhorloges in kistjes
Resultaat: 225 EUR

Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat

Zilveren armband, Sweden
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met kristal. Slavenband met als sluiting een bloemvormige element, ø 23mm, bezet met een grote rond gefacetteerde kristal. MT.: gemerkt MEMA, 1975. ø armband 60x50mm. ca 18,...

Gouden ring met camee
Resultaat: 160 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met camee. Rijring met een ovale zetkast bezet met een ovale camee, 18x12mm. De ring is voorzien van een bewerkte band. ø64 ca 4,8 gram. In goede staat.

Gouden hangertje met parel en rode steen
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met pareltjes en rode steen. Hanger met een hangeroog met strik, bezet met zaadpareltjes en daaronder een rozet met in het midden een rode steen voorzien een rand met 8 zaa...

Gouden collier en hanger met diamant
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000. Gourmetcollier met een hanger in een bladvorm bezet met 3 roosgeslepen diamanten. Grootte hanger inclusief oog 10,5x7mm. lengte 40 cm. ca 2,9 gram. In goede staa...

Zilveren Klemband
Resultaat: 80 EUR

Zilveren klemband, 925/000, versierd met knopversieringen. Breedte 39-20mm. Gemerkt: Siam Sterling. ca 68,5 gram. In goede staat.

Zilveren koningscollier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren collier, 925/000, met een platte koningschakel. Breedte 9mm, lengte 60cm. ca 68 gram. In goede staat

Zilveren broche met emaille uil
Resultaat: 60 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een uil met venster-emaille, markesiet, zwarte parelmoer en groene stenen. Grootte 4x3,8 cm. ca 8,4 gram. Nieuw.

2 Paar gouden oorstekers
Resultaat: 80 EUR

Twee paar geelgoouden oorstekers, 585/000, om het oor, één paar voorzien van vierkant geslepen saffieren en zirconia's. Breedte 3,8 mm, ø 10 mm. En een paar met eem rozet met een rode steen en rand vo...

Gouden krul-oorhangers
Startprijs 60 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een spiraalvormige hanger. lengte 4 cm. totaal ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden harthanger met diamant
Resultaat: 375 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hanger gemaakt uit zetkasten in een hartvorm bezet met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,42. In het hangeroog is tevens een klein diamantje gezet. ...

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden staafhanger, 750/000, met diamant. Hanger met 3 witgouden zetkasten bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,06 ct. Groote hanger 2,7x14mm. ca 1,0 gram. In zeer goede staat

5 Armbanden, divers
Resultaat: 50 EUR

Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat

Zilveren collier en armband, set
Resultaat: 80 EUR

Zilveren set met armband en collier, 835/000, met een vossenstaartschakel. ø 9 mm, lengte 19-70 cm. ca 93 gram. In goede staat

Lot sieraden, divers
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden met rode kralen, o.a. met bamboekoraal en parelmoer. 3 colliers en 3 armbanden, waarvan 1 van bloedkoraaltjes. In goede staat

Gouden collier met hanger
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden collier met zodiac hanger, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een ronde zodiachanger met tweeling, merk Fabiola. ø 21,5 mm. 50 cm. ca 5,2 gram. In goede staat

Lot zilver, 2 ringen en oorringen
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...

Gouden armband
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, bol model met een scharnier en bakslot. Breedte 5 mm. 61x53,5mm. ca 7,45 gram. Gebruikssporen, verder in goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat

Lot met schmuck
Resultaat: 80 EUR

Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,

4 Zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Lot met 4 zakhorloges, zilver en double. o.a. veer vast.

6 Zakhorloges
Resultaat: 130 EUR

Lot met 6 zakhorloges, diverse modellen, mechanisch. O.a. Gre Roskopf Patent en F.Bachschmid. Metaal, zilver en double, één glas ontbreekt.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...

8 Zilveren ringen
Resultaat: 120 EUR

Lot met 8 zilveren ringen met o.a. barsnteen en koraal. Diverse gehaltes en diverse modellen. totaal ca 65 gram. In goede staat

Lot Edelstenen
Resultaat: 80 EUR

Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, turkoois, rhodochrosiet, amathist, parels en tijgeroog.

11 Colliers, divers
Resultaat: 70 EUR

Lot met 11 colliers met o.a. parels, agaat, muranoglas en goudsteen. Diverse lengte en diverse sloten, 2 defect. In goede staat

Gouden ring granaat
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte achtkantige kop, 18x18mm, in het midden bezet met een halfronde gefacetteerde granaat. ø 61, ca 5 gram. granaat iets afgesleten, ...

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 90 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...

Zilveren choker met turkoois
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker met turkoois, BWG, met 7 ovaal bewerkte elementen bezet met turkoois. Breedte collier 23 mm. lengte 45 cm. ca 35,5 gram. In goede staat

Koraal collier
Resultaat: 150 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat

Lot met 7 zilveren broches
Resultaat: 70 EUR

Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...

Oorhangers met opaal
Resultaat: 65 EUR

Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Hanger met camee
Resultaat: 90 EUR

Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat

Lot horloges en onderdelen
Resultaat: 35 EUR

Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.

5 Zakhorloges
Resultaat: 80 EUR

Lot met 5 zakhorloges met zilveren kast. incompleet, glas ontbreekt, wijzers los, wijzerplaat beschadigd. In redelijke staat

Zilveren herenhorloge etc.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws zilveren horloge met snek, 925/000, Engels A.W.W. Co Waltham Mass, ø 49 mm. Met chatelaine voorzien van drie signetten. MT.: J.F. Hullerman, Utrecht. jl.:L:1820. Voorzien van een koperen bes...