Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
342 Resultaten
Kavel: 802

Armband met barnsteen

Resultaat: 90 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met 5 rechthoekige schakels bezet met barnstenen. Tussen de barnstenen zit een schakels met 4 golvende lijnen. De armband is voorzien van een haakslui...


Kavel: 798

Lot met schmuck

Resultaat: 80 EUR

Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,


Kavel: 796

4 Zakhorloges

Resultaat: 120 EUR

Lot met 4 zakhorloges, zilver en double. o.a. veer vast.


Kavel: 795

6 Zakhorloges

Resultaat: 130 EUR

Lot met 6 zakhorloges, diverse modellen, mechanisch. O.a. Gre Roskopf Patent en F.Bachschmid. Metaal, zilver en double, één glas ontbreekt.


Kavel: 787

Zilveren ring met kleurstenen

Resultaat: 60 EUR

Zilveren ring, 925/000, met witte topaas, citrien en peridot. Ring met een grote rozet, in het midden met diverse peridootstenen versierd. Voorzien van een rand met citrien en witte topaas. Grootte ko...


Kavel: 783

8 Zilveren ringen

Resultaat: 120 EUR

Lot met 8 zilveren ringen met o.a. barsnteen en koraal. Diverse gehaltes en diverse modellen. totaal ca 65 gram. In goede staat


Kavel: 775

Lot Edelstenen

Resultaat: 80 EUR

Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, turkoois, rhodochrosiet, amathist, parels en tijgeroog.


Kavel: 773

Gouden ring granaat

Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte achtkantige kop, 18x18mm, in het midden bezet met een halfronde gefacetteerde granaat. ø 61, ca 5 gram. granaat iets afgesleten, ...


Kavel: 772

Zilveren broche met groene steen

Resultaat: 90 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...


Kavel: 771

Zilveren choker met turkoois

Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker met turkoois, BWG, met 7 ovaal bewerkte elementen bezet met turkoois. Breedte collier 23 mm. lengte 45 cm. ca 35,5 gram. In goede staat


Kavel: 763

Koraal collier

Resultaat: 150 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat


Kavel: 761

Lot met 7 zilveren broches

Resultaat: 70 EUR

Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...


Kavel: 738

Hanger met camee

Resultaat: 90 EUR

Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat


Kavel: 734

Lot zakhorloges in kistjes

Resultaat: 225 EUR

Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat


Kavel: 731

5 Zakhorloges

Resultaat: 80 EUR

Lot met 5 zakhorloges met zilveren kast. incompleet, glas ontbreekt, wijzers los, wijzerplaat beschadigd. In redelijke staat


Kavel: 729

Zilveren herenhorloge etc.

Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws zilveren horloge met snek, 925/000, Engels A.W.W. Co Waltham Mass, ø 49 mm. Met chatelaine voorzien van drie signetten. MT.: J.F. Hullerman, Utrecht. jl.:L:1820. Voorzien van een koperen bes...


Kavel: 728

4 Zakhorloges

Resultaat: 150 EUR

Lot met vier zakhorloge, 3 zilveren zakhorloges, 800/000, en een witmetalen horloge, met wit emaille wijzerplaat. In redelijk goede staat


Kavel: 724

Gouden hanger met parel

Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een ovale rand bewerkt met filigrain en in het midden een hanger met bladdecor en parel. 16x23mm. ca 1,8 gram. In goede staat


Kavel: 719

Lot bloedkoralen

Resultaat: 180 EUR

Lot bloedkoralen met diverse colliers met takjeskoraal en een snoer met ronde bloedkoralen, verlopend in grootte. ø4-8mm. 53 cm. Totaal ca 364 gram.


Kavel: 717

Lot bloedkoralen

Resultaat: 325 EUR

Lot bloedkoralen, met diverse snoertjes met ronde kralen, kleine geregen stukjes met kralen, diverse losse stenen, deels geen koraal, en een takbroche. Totaal ca 165 gram


Kavel: 713

Lot bloedkoralen

Resultaat: 150 EUR

Lot bloedkoralen, 4 colliers met diverse soorten koralen. Totaal ca 100 gram. in goede staat


Kavel: 710

Lot gouden sieraden

Resultaat: 140 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, met een witgouden collier, een geelgouden stukje collier en een witgouden steekspeld met klein diamantje. ca 5,8 gram. In redelijk/goede staat.


Kavel: 707

Gouden hanger granaat

Resultaat: 80 EUR

Geelgouden hanger 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een hanger met geschulpte rand welke versierd is met dubbele getorste randen. Grootte 17 x 22 mm. ca 3....


Kavel: 704

Gouden granaathanger

Resultaat: 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Hanger met een ovale zetkast versierd met krullen en bloemappliqueen. Voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat, kleine beschadiging op. 15x34mm, inclusief ...