Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram P.M. 1933
Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startprijs 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.

Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 50 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

Charles van Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

Boelsma?, Haven
Startprijs 60 EUR

Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Piet Hanja, Hollands landschap
Startprijs 70 EUR

Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram C.D.W., Stilleven met Chinese kom en waaier
Startprijs 80 EUR

Monogram C.D.W. 20e Eeuw. Stilleven met waaier, bloemen op Delftse schaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

W.J. Rangé, Schelpenvissers
Startprijs 80 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 80 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Startprijs 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Startprijs 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

Anton Funke, Vaas met rozen
Startprijs 90 EUR

Anton Funke. 1869 - 1957. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.

Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 90 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

Achter-glas-schilderij, Indiase bruid
Startprijs 100 EUR

Indiase achter-glasschildering. Indiase bruid. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan
Startprijs 100 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Oosterse naakte dame
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse naakte dame. Afmeting: H 65 x B 43 cm. In goede staat.

Reinder Jan Visscher, Heide gezicht
Startprijs 100 EUR

Reinder Jan Visser. 1904 - 1973. Heide gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 78 cm. In goede staat.

Johan Dijkstra, Landschap met zandpad en houten brug
Startprijs 100 EUR

Johan Dijkstra. 1896 - 1978. Landschap met zandpad en houten brug. Ets op bruin papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.

Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 100 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

E. van Heemskerck van Beest, Zeegezicht
Startprijs 100 EUR

E. van Heemskerck van Beest . 19e Eeuw of ouder. Zeegezicht. Aquarel op papier. Iets vergeeld. Afmeting: H 22 x B 28,5 cm. In goede staat.

Map met lithografiën, Jacht
Startprijs 100 EUR

Map met elf jacht-lithografiën. Titelblad La Chasse et Le Gabier. Gustave Armand. Door Louis D. petit Amst... Passe partout vlekken, verder goed. Litho's op papier. Afmeting: H 70 x B 62 cm. In goede ...

Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer
Startprijs 100 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

Brügte?, Landschap in bloei
Startprijs 100 EUR

Brügte? 1993. Landschap in bloei met heuvels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 76 cm. In goede staat.

Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 100 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

3x Espen Hagen, Indianen portretten
Startprijs 100 EUR

3x Espen Hagen. 1964 - 2008. Lithografieën. Indianen portretten. Genummerd. Lithografie op papier. Afmeting: H 22 x B 22 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 100 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 100 EUR

Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palm-achtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.

V de Wal, Platbodems in Hollandse haven
Startprijs 100 EUR

V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startprijs 120 EUR

Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 120 EUR

Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Paarden in zonnige weide
Startprijs 120 EUR

Evert Rabbers, Enschede. 1875 - 1967. Paarden in zonnige weide. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 120 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Herman Brood, Figuratieve voorstelling
Startprijs 120 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Figuratieve voorstelling. Litho op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startprijs 140 EUR

L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.

Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten
Startprijs 150 EUR

Marinus Zwart. 1882 - 1970. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.

S. Twint, Figuren en schepen bij dijk
Startprijs 150 EUR

S. Twint. 20e Eeuw. Figuren en schepen bij dijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In redelijke staat.

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startprijs 150 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.