Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht 1063
E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas 1060
Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas

Resultaat:

500 EUR

Henk Lassche, Masker 1058
Henk Lassche, Masker
Startprijs 250 EUR
Verkocht
M. Göth, Vaas met bloemen 1055
M. Göth, Vaas met bloemen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1052
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

550 EUR

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem 1049
Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen 1046
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein... 1043
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat:

2.000 EUR

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen 1040
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startprijs 200 EUR
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1038
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 300 EUR
Verkocht
German Grobe, Schelpenvisser op het strand 1037
German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Resultaat:

1.100 EUR

R. Elzer, Bosgezicht 1035
R. Elzer, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1032
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Eugene Brands, Sunrise 1029
Eugene Brands, Sunrise

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden 1026
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp 1023
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen 1020
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Resultaat:

500 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1018
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x F. Swaire, Landschappen met figuren 1017
2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat:

950 EUR

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Pendant, Man met pijp + man met bierpul 1012
Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen 1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1006
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa 1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR