Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
807 Resultaten
Kavel: 7000

Zes Chinese kop + schotels

Resultaat: 7.500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose figuren/goud decor. Vier schotels goed, één schotel chip, één schotel haarlijn. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Afmeti...


Kavel: 7001

Drie Chinese Kang Xi borden Ø 22 cm.

Resultaat: 500 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, ook verso. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Antieke Chinese blauwe schotel Ø 38 cm.

Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 38,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7003

Zeldzaam 18e eeuws Chinees servies

Resultaat: 2.750 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen servies met Encre de Chine decor, landschap met figuren met amor en engel in hemel + goud decor. Enkele beschadigingen onder andere aan schenkkan en theebus. Kom...


Kavel: 7004

4 Antieke Chinese kop en schotels

Startprijs 400 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels. CA Mau Cargo. Sotheby's. Decor van coulissen met hert . Gecontourneerde omranding. 1723 - 1735 Yongzheng. Afmeting: 4 - 7 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7005

Zeldzame Chinese Ghendi

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi schenkkan met tuin/paarden decor. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7006

Originele Chinese Mei Ping vaas met deksel

Resultaat: 7.000 EUR

Zeldzame originele 17e eeuwse Chinees porseleinen Mei Ping vaas met draak in wolken/fruit decor en swistaka's. Zeldzaam. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 7007

Zeldzame grote Chinese kom Ø 22,5 cm.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kom met watervogels en waterpartij decor. Eén haarlijn + lichte randschade. Afmeting: H 9 x Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

Stel Chinese schenkkannen

Startprijs 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7009

Zeldzame Chinese schotel Ø 20,2 cm.

Resultaat: 650 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met voorstelling "het wrak van grosvenor na terugkeer van india naar londen". Bord gelijmd. Afmeting: Ø 20,2 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7010

Chinese Fam. Rose vaas

Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse fijn gedecoreerde Familie Rose porseleinen vaas met figuren en floraal decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 45,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7011

Chinese Kang Xi schotel Ø 38 cm.

Resultaat: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 7012

Chinese Kang Xi schotel Ø 36 cm.

Resultaat: 650 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met floraal decor. Minimale haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In goede staat.


Kavel: 7013

2 Chinese kopjes + 3 schotels

Resultaat: 3.000 EUR

Drie zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels (2x gaaf met minimale chips, 1x met chips en haarlijntje) en twee kopjes met waterbuffel + figuur in landschap decor (1x klein haarlijntje e...


Kavel: 7014

6 x 18e eeuwse Chinese Encre de Chine kop/schotels

Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeer zeldzame Chinees porseleinen kop en schotels met Encre de Chine decor. 18e Eeuw. Met Europese figuren in landschap decor. Drie schotels, haarlijn. Twee schotels, goed. Twee koppen, goed. Twee...


Kavel: 7015

17e Eeuwse Chinese kom

Resultaat: 850 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Zeldzame Chinese schenkkan

Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan. Duivelswerk met honingraat/floraal decor. Minimale chips. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

3 Chinese Familie Rose borden

Resultaat: 375 EUR

Drie 18e eeuwse octagonale Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor. Eenden/floraal en goud decor. Minimale chip. Afmeting: 21,4 x 21,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7018

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met groen/blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

3 Capucijner kop/schotels

Resultaat: 270 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met floraal en landschap decor. Afmeting: 5 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

6 Chinese Kang Xi schotels

Resultaat: 200 EUR

Zes 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels in octagonale vorm met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7021

3 Chinese Imari kop/schotels

Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen kop en schotels met floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

---

Resultaat: 400 EUR

Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.


Kavel: 7023

Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin/goud decor. Eén chip verso. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.