Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
208 Resultaten
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
6177
Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.
Startprijs 30 EUR
5x Engels bisquit porselein
6200
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
2 Staffordshire honden
6091
2 Staffordshire honden
Startprijs 40 EUR
Chinese boeddha
6092
Chinese boeddha
Startprijs 40 EUR
Twee delen Hollands aardewerk
6131
Twee delen Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR
2 Delftse plaquettes
6063
2 Delftse plaquettes
Startprijs 50 EUR
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
6077
Hongaarse Hollohaza 7 ltr. fles
Startprijs 50 EUR
Zes delen divers porselein/keramiek
6080
Zes delen divers porselein/keramiek
Startprijs 50 EUR
Lot Duitse steengoed kruiken (4x)
6087
Lot Duitse steengoed kruiken (4x)
Startprijs 50 EUR
Weens porseleinen figuur
6099
Weens porseleinen figuur
Startprijs 50 EUR
3 Gouda platelen schenkkannen
6106
3 Gouda platelen schenkkannen
Startprijs 50 EUR
Tien Hollandse wandtegels
6123
Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR
Goebel figuur
6183
Goebel figuur
Startprijs 50 EUR
Keramieken bord Woodrow Wilson
6114
Keramieken bord Woodrow Wilson
Startprijs 60 EUR
4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
6117
4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startprijs 60 EUR
2 Makkumer theebussen
6126
2 Makkumer theebussen
Startprijs 60 EUR
4 Engelse Sunderland kastkommen
6129
4 Engelse Sunderland kastkommen
Startprijs 60 EUR
Vier 17e eeuwse tegels
6139
Vier 17e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR
Twaalf-pas tegeltableau
6159
Twaalf-pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR
4x Bierpullen (divers)
6193
4x Bierpullen (divers)
Startprijs 60 EUR
Bierpul
6142
Bierpul
Startprijs 70 EUR
9 Delen keramiek, divers
6188
9 Delen keramiek, divers
Startprijs 70 EUR
3-Delige platelen set
6189
3-Delige platelen set
Startprijs 70 EUR
Porseleinen lamp
6198
Porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR
Inktstel met figurengroep
6023
Inktstel met figurengroep
Startprijs 75 EUR
Antieke Delftse plaquette
6118
Antieke Delftse plaquette
Startprijs 75 EUR
Majolica bloempot
6002
Majolica bloempot
Startprijs 80 EUR
Set porseleinen dekselvazen, H 39 cm.
6078
Set porseleinen dekselvazen, H 39 cm.
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse steengoed voorraadpot
6085
18e Eeuwse steengoed voorraadpot
Startprijs 80 EUR
Goebel figuur
6090
Goebel figuur
Startprijs 80 EUR
2 Engelse Delftse borden
6113
2 Engelse Delftse borden
Startprijs 80 EUR
4 Antieke Petrus Regout bloempotten
6130
4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Startprijs 80 EUR
2 Porseleinen figuren
6168
2 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
2 Porseleinen duiven
6179
2 Porseleinen duiven
Startprijs 80 EUR
6 Diverse beeldjes
6093
6 Diverse beeldjes
Startprijs 90 EUR
2 Franse beelden
6094
2 Franse beelden
Startprijs 90 EUR
3x Meissen soepborden
6141
3x Meissen soepborden
Startprijs 90 EUR
Makkumer kaststel
6065
Makkumer kaststel
Startprijs 100 EUR
Antieke Delftse wandschotel
6067
Antieke Delftse wandschotel
Startprijs 100 EUR
Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
6103
Antieke Rozenburg sierschotel Ø 23,6 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot antieke tegels (20 st.)
6119
Lot antieke tegels (20 st.)
Startprijs 100 EUR
Delftse sierschotel Ø 31 cm.
6167
Delftse sierschotel Ø 31 cm.
Startprijs 100 EUR
Servies met zilverwerk
6196
Servies met zilverwerk
Startprijs 100 EUR
Antiek tegeltableau
6197
Antiek tegeltableau
Startprijs 100 EUR
Twee blauwe siervazen
6182
Twee blauwe siervazen
Startprijs 110 EUR
Fayence figuur, Muilezel met vrouw
6049
Fayence figuur, Muilezel met vrouw
Startprijs 120 EUR
Zes delen Engelse keramiek
6174
Zes delen Engelse keramiek
Startprijs 120 EUR
4-Delig rookstel van plateel, 1915
6207
4-Delig rookstel van plateel, 1915
Startprijs 120 EUR