Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
208 Resultaten
Verkocht
5x Bierpullen (divers)
6192
5x Bierpullen (divers)

Resultaat:

130 EUR

4x Bierpullen (divers)
6193
4x Bierpullen (divers)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.
6194
17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Arnhem plateel vaas, 1915
6195
Antieke Arnhem plateel vaas, 1915

Resultaat:

70 EUR

Servies met zilverwerk
6196
Servies met zilverwerk
Startprijs 100 EUR
Antiek tegeltableau
6197
Antiek tegeltableau
Startprijs 100 EUR
Porseleinen lamp
6198
Porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels
6199
Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels

Resultaat:

25 EUR

5x Engels bisquit porselein
6200
5x Engels bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee Villeroy & Boch kannen, 1880
6201
Twee Villeroy & Boch kannen, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Limoges tafellamp
6202
Grote Limoges tafellamp

Resultaat:

200 EUR

Vier delen antiek Majolica
6203
Vier delen antiek Majolica
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930
6204
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dertien-delig Frans theeservies
6205
Dertien-delig Frans theeservies

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Porseleinen tafellamp
6206
Porseleinen tafellamp

Resultaat:

25 EUR

4-Delig rookstel van plateel, 1915
6207
4-Delig rookstel van plateel, 1915
Startprijs 120 EUR