Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 4.250 EUR

Zeldzaam groot drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Met knobbelvazen en chinoiserie decor. Twee bovenranden gerestaureerd. Afmeting: H 51 - 52 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame grote, antieke, Franse Echternach porseleinen sierschotel met handbeschilderde kasteelvoorstelling, meisje en hond. Chateau de Beaufort. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

17e Eeuwse Turkse polychrome Fayence schaal uit de streek Iznik. Met zeldzaam tulpen decor. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.

Meissen theeservies
Resultaat: 1.100 EUR

Duits porseleinen Meissen theeservies. Groene draak + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot, zes kop en schotels, suikerpot, zes ontbijtborden, één vaas. Afmeting: 7 - 26 cm. In go...

3 Delftse vazen
Resultaat: 900 EUR

Drie Delftse Porceleyne Fles vazen met Perzische decors. Circa 1930. 1x schilder Leon Senf. (1) Blauw-groen-zwarte knobbelvaas, goed. (2) Schenkkan klein, floraal, goed. (3) Schenkkan groot met papega...

Vier-pas tegeltableau
Resultaat: 700 EUR

Hollands 17e eeuws polychrome vierpas tegeltableau met vogel decor. Beschadigingen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote antieke Duitse steengoed Westerwald historisme neo renaissance cachepot met originele zuil. Circa 1880. Familie wapen, heraldiek, ranken et cetera. Minimale chips. Afmeting: 112 x Ø 45 cm. ...

2 Delftse dekselpotten
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence dekselpotten met ribben en floraal chinoiserie decor. Beschadiging scherf deksel. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Meissen haan
Resultaat: 550 EUR

Grote witte Duitse Meissen porseleinen haan. Tweede helft 20e eeuw. Ontwerp J.J. Kaendler in 1741 modelnummer 77169 en met nummer 1387. Twee veren stuk af en 1 veer gelijmd. Afmeting: H 42 cm. In rede...

Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Set van twaalf 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden gelijmd, rest goed. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse trekpot
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Delftse polychrome Doré trekpot met chinoiserie/goud decor. Gemerkt APK. Minimale chips. Afmeting: 14,5 x 17 x Ø 11 cm. In goede staat.

Antieke Majolica vaas
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote antieke Majolica vaas met draak, polychrome. Circa 1890. Kleinere beschadigingen. Afmeting: H 72 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome vaas met ribbels. Met vogel/floraal decor. Octagonaal. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Plateelvaas, De Distel
Resultaat: 400 EUR

Hollandse Distel polychrome platelen Jugendstil vaas. Circa 1910. Floraal/vlinder decor. Schilder J.B. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Breetvelt vaas
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote Hollandse platelen amfora vaas. Geschilderd door Breetvelt Zuid Holland Gouda. Circa 1920. Floraal. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Delftse lamp
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing. Chinoiserie/landschap/vogel decor. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Delftse vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Aardewerken schaal
Resultaat: 350 EUR

Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.

Grote Delftse schotel Ø 50 cm.
Resultaat: 325 EUR

Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.

Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910
Resultaat: 325 EUR

Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

46 Hollandse wandtegels
Resultaat: 300 EUR

Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse porseleinen plaquette
Resultaat: 275 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
Resultaat: 275 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.

17e Eeuwse baardmankruik
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.