Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
208 Resultaten
Verkocht
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel
6014
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.
6046
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.
6028
17e Eeuwse Turkse schaal Iznik Ø 30,7 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Meissen theeservies
6012
Meissen theeservies

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
3 Delftse vazen
6024
3 Delftse vazen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vier-pas tegeltableau
6137
Vier-pas tegeltableau

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880
6004
Grote antieke Westerwald cachepot + zuil, 1880

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2 Delftse dekselpotten
6029
2 Delftse dekselpotten

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Porseleinen Meissen haan
6015
Porseleinen Meissen haan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.
6143
Set van twaalf Delftse borden Ø 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse trekpot
6017
18e Eeuwse Delftse trekpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Majolica vaas
6005
Antieke Majolica vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.
6021
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Plateelvaas, De Distel
6007
Plateelvaas, De Distel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Breetvelt vaas
6107
Breetvelt vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Delftse lamp
6062
Delftse lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Delftse vaas
6051
Delftse vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Aardewerken schaal
6083
Aardewerken schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Delftse schotel Ø 50 cm.
6019
Grote Delftse schotel Ø 50 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910
6108
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
46 Hollandse wandtegels
6120
46 Hollandse wandtegels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse porseleinen plaquette
6071
Franse porseleinen plaquette

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel
6145
18e Eeuws 5-delig Delfts kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
17e Eeuwse baardmankruik
6018
17e Eeuwse baardmankruik

Resultaat:

275 EUR