Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
232 Resultaten
Kavel: 4000

Louis Seize kabinet

Startprijs 1.500 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4001

18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat: 6.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

Mahonie hoekkast

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten hoekkast met jalouziedeur + lade. Met origineel beslag. Afmeting: 93 x 81 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 4003

Antiek damessecretaire, 1880

Startprijs 1.000 EUR

Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...


Kavel: 4004

Hollandse porseleinkast

Startprijs 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.


Kavel: 4005

Dubbel gebogen secretaire

Startprijs 1.250 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.


Kavel: 4006

Hollandse kussenkast

Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Hollandse eiken met palissanderhouten uitneembare kussenkast. Renaissance. Met bovenlade en onder twee lades. Slot mist. Drie delen lijstwerk missen. Afmeting: 185 x 170 x 70 cm. In redelij...


Kavel: 4007

Bank + 2 armleunstoelen, 1820

Startprijs 950 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Eén-deurs vitrinekast

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 4009

Hollands empire kabinet

Resultaat: 700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten empire kabinet met volle zuilen, klauwpoten, kariatiden en origineel beslag. Afmeting: 235 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4010

Kapitale Barok porseleinkast

Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4011

Mahonie trumeau

Resultaat: 300 EUR

Antiek mahoniehouten trumeau met twee spiegeldeuren en twee lades. Circa 1830. Afmeting: 94 x 104 x 51 cm. In goede staat.


Kavel: 4012

Antieke Engelse linnenkast

Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...


Kavel: 4013

Mahonie vitrine opzetkast, 1840

Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten neo gotische vitrine-opzetkast. Twee-delig. Circa 1840. Met gedraaide zuilen en gotisch lijstwerk. Afmeting: 230 x 140 x 62 cm. In goede ongerestaureerde staat.


Kavel: 4014

Mahonie eethoek

Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten empire-stijl eethoek. Tafel met uittrekblad + vier stoelen. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 46 x 41 cm. / 75 x 106 x 160 cm. / 75 x 106 x 260 cm. In zeer goede staa...


Kavel: 4015

Eiken Barok-stijl kabinet, 1920

Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Hollands secretaire (wortelnoten)

Startprijs 300 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Eiken tinbuffet

Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4018

Engelse secretaire

Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mahonie bandintarsia en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.


Kavel: 4019

Gebombeerd kabinet

Resultaat: 1.275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....


Kavel: 4020

Hoekkast (mahonie)

Startprijs 350 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.


Kavel: 4021

Eiken chiffoniere

Resultaat: 550 EUR

Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.


Kavel: 4022

Empire rolbureau met opstand

Startprijs 900 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4023

Empire muziekstandaard, 1820

Resultaat: 425 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse empire muziekstandaard. Dubbelzijdig met vier vergulde messing kaarsenhouders. Circa 1820. Afmeting: 124 x 70 x 52 cm. In goede staat.