Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize kabinet
Startprijs 1.500 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie hoekkast
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten hoekkast met jalouziedeur + lade. Met origineel beslag. Afmeting: 93 x 81 x 58 cm. In goede staat.

Antiek damessecretaire, 1880
Startprijs 1.000 EUR

Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...

Hollandse porseleinkast
Startprijs 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 1.250 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooi binnenleven met kelder aan voorkant. In goede staat, zijkanten iets werk. Afmeting: 113 x 140 x 63 cm.

Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 950 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bank met twee armleunstoelen, met dolfijnkoppen en goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 95 x 180 x 70 cm./93 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten één-deurs vitrine-opzetkast met schappen en tafel kruispoot. Afmeting: 197 x 120 x 38 cm. In goede staat.

Kapitale Barok porseleinkast
Resultaat: 2.500 EUR

Grote wortelnoten 18e eeuwse Hollands barok porseleinkast, orgelgebogen met 4 lades en kruispootverbinding. Recentelijk professioneel schellack handgepolitoerd. 228x230x48cm. In zeer goede staat.

Antieke Engelse linnenkast
Startprijs 1.000 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten linnenkast 'dresser'. Tweede helft 19e eeuw. Met origineel beslag, uitschuifbare lades, schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 206 x 52 x 275 ...

Mahonie eethoek
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten empire-stijl eethoek. Tafel met uittrekblad + vier stoelen. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 46 x 41 cm. / 75 x 106 x 160 cm. / 75 x 106 x 260 cm. In zeer goede staa...

Eiken Barok-stijl kabinet, 1920
Startprijs 450 EUR

Hollands eikenhouten Barok-stijl kabinet. Circa 1920. Met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Krimpnaden zijkant. Verder goed. Afmeting: 235 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Hollands secretaire (wortelnoten)
Startprijs 300 EUR

Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.

Eiken tinbuffet
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.

Gebombeerd kabinet
Resultaat: 1.275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelhouten fineer gebombeerd barok kabinet met halve zuilen, Korinthische messing capitellen, bronzen versieringen + beslag. Voorkant in goede staat, zijkanten iets werk....

Hoekkast (mahonie)
Startprijs 350 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.

Empire rolbureau met opstand
Startprijs 900 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Empire rolbureau met opstand en verguld messing hekwerk/lijsten etc. Uitschuifbaar schrijfblad. Afmeting: 145 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse renaissance kast
Startprijs 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast met toogpanelen, drie lades en vier deuren. Twee-delig. Sloten vervangen. Afmeting: 155 x 66 x 124 cm. In goede staat.

Renaissance linnenpers
Startprijs 350 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast in barok-stijl. 20e Eeuw. Met messing beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 160 x 37 cm. In goede staat.

Duitse glaskast 20-er jaren
Startprijs 300 EUR

Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.

Eikenhouten 1-deurs kast
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal met brons
Startprijs 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.

Antiek Frans secretaire, 1900
Resultaat: 495 EUR

Antiek Frans secretaire. Mahonie met marquetterie fineer, vergulde bronzen armaturen en lijsten. Mooi binnenwerk. Circa 1900. Afmeting: 154 x 87 x 39 cm. In goede staat.