Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
48 Resultaten
Kavel: 5524

Antieke glazen vaas, 1900

Resultaat: 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil vaas met bomen/waterpartij decor. Circa 1900. Mogelijk F. Th. Legras. 1839 - 1916. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5525

Millefiori-stijl vaas, H 11 cm.

Resultaat: 80 EUR

Millefiori-stijl mondgeblazen vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Lot kristal (5x)

Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5527

Duits bokaalglas

Startprijs 80 EUR

Groot mondgeblazen Duits bokaalglas met figuren/republieken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

Glazen fruitschaal

Startprijs 85 EUR

Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Vier glazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Drie glazen bloemen

Startprijs 60 EUR

Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano
Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Moderne glazen schenkkan

Startprijs 50 EUR

Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5532

Kristallen lotusbloem

Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5533

Moderne vaas met ijskristal effect

Resultaat: 70 EUR

Grote moderne glasfusing vaas met ijskristal effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5534

Wijn + likeurset

Startprijs 50 EUR

Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Twee moderne glazen herten

Resultaat: 50 EUR

Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

Set glazen kraanvogels

Resultaat: 110 EUR

Twee moderne gekleurde glazen kraanvogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

Drie antieke glazen, 1900

Startprijs 90 EUR

Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

Zeven kristal/glazen tafelbellen

Startprijs 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5539

Antiek slingerglas

Resultaat: 30 EUR

Zeer groot antiek mondgeblazen slingerglas met goudrand + gravering 22 maart 1908 + initialen. Afmeting: H 28,5 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Zes Eissenloeffel glazen

Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollandse Eissenloeffel kristalglazen borrelglazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

3x Antiek glaswerk

Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jugendstil vaas in violetkleur met goud decor. 1x Art Deco bolvaas. 1x Art Deco glazen beker. Afmeting: H 8 - 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Lot glaswerk (4x)

Startprijs 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...


Kavel: 5543

Twee Michael Bang vazen

Resultaat: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5544

Vier kristalglazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Lot glazen (19x)

Resultaat: 30 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5546

Glazen Nautilusschelp

Resultaat: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5547

Vergulde karaf, 1940

Startprijs 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.