Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2021: Naverkoop / After - Sales

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
48 Resultaten
Kavel: 5500

Swarovski bureauklok

Resultaat: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski

Startprijs 150 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Grote glazen panter (Murano?)

Startprijs 225 EUR

Grote moderne glas-geblazen panter. Murano
Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 48 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

2 Glazen Presse-papier

Startprijs 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano
Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

WMF Myra-kristall vaas 1900

Startprijs 200 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Mondgeblazen knijpfles + glas

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5506

Iittala haan

Resultaat: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Glazen Unica Leerdam vaas AE355

Startprijs 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Lot divers Swarovski (46x)

Resultaat: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Drie Boheemse karaffen

Resultaat: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Glazen vliegenvanger

Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5511

Antieke glazen dekselpot, 1915

Startprijs 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

3 Stolpen met zilveren knop

Resultaat: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat


Kavel: 5513

4 Delen kristal met zilverwerk

Resultaat: 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, voorzien van een zoutvaatje met aculadevormige omgeslagen rand, geplaatst op een zilveren gelobde voet met floraal graveerwerk, ø10x9cm, een mosterdpot met zilveren kraa...


Kavel: 5514

3x Kristal met zilverwerk

Startprijs 120 EUR

Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...


Kavel: 5515

Stel parfumflacons in kist

Resultaat: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5516

2 Antieke glazen koektrommels

Resultaat: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5517

Moderne glazen uil

Resultaat: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Moderne glazen haan

Resultaat: 120 EUR

Moderne glazen haan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Glazen papegaai

Startprijs 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5520

4x Oud/antiek kristalglas

Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...


Kavel: 5521

Set glazen vazen

Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Drie glazen vazen

Startprijs 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Twee kristalglazen lampen

Resultaat: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano
Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.