Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke glazen vaas, 1900 5524
Antieke glazen vaas, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Millefiori-stijl vaas, H 11 cm. 5525
Millefiori-stijl vaas, H 11 cm.

Resultaat:

80 EUR

Lot kristal (5x) 5526
Lot kristal (5x)
Startprijs 50 EUR
Duits bokaalglas 5527
Duits bokaalglas
Startprijs 80 EUR
Glazen fruitschaal 5528
Glazen fruitschaal
Startprijs 85 EUR
Vier glazen vazen 5529
Vier glazen vazen
Startprijs 40 EUR
Drie glazen bloemen 5530
Drie glazen bloemen
Startprijs 60 EUR
Moderne glazen schenkkan 5531
Moderne glazen schenkkan
Startprijs 50 EUR
Kristallen lotusbloem 5532
Kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Moderne vaas met ijskristal effect 5533
Moderne vaas met ijskristal effect

Resultaat:

70 EUR

Wijn + likeurset 5534
Wijn + likeurset
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Twee moderne glazen herten 5535
Twee moderne glazen herten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set glazen kraanvogels 5536
Set glazen kraanvogels

Resultaat:

110 EUR

Drie antieke glazen, 1900 5537
Drie antieke glazen, 1900
Startprijs 90 EUR
Zeven kristal/glazen tafelbellen 5538
Zeven kristal/glazen tafelbellen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek slingerglas 5539
Antiek slingerglas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zes Eissenloeffel glazen 5540
Zes Eissenloeffel glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Antiek glaswerk 5541
3x Antiek glaswerk

Resultaat:

60 EUR

Lot glaswerk  (4x) 5542
Lot glaswerk (4x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee Michael Bang vazen 5543
Twee Michael Bang vazen

Resultaat:

70 EUR

Vier kristalglazen vazen 5544
Vier kristalglazen vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot glazen (19x) 5545
Lot glazen (19x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen Nautilusschelp 5546
Glazen Nautilusschelp

Resultaat:

50 EUR

Vergulde karaf, 1940 5547
Vergulde karaf, 1940
Startprijs 20 EUR