Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Vergulde wandkandelaren, 1900n
Resultaat: 750 EUR

Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Oude messing vogelkooi met speelwerk
Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

Antieke messing tazza, 1880
Resultaat: 750 EUR

Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vier miniatuur schilderijen
Resultaat: 160 EUR

Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Haardscherm
Resultaat: 180 EUR

Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.

Vijf Chinese dekseldozen
Resultaat: 150 EUR

Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.

Lot munten, (15x)
Resultaat: 275 EUR

Lot van 15 dollar munten USA. Onder andere: Trade dollars. Tevens vier Mexicaanse munten. mogelijk naslag Afmeting: 30 - 24 cm. In goede staat.

Originele antieke pathefoon, 1910
Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...

2 Lampen
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil, H 97 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Stijlvolle tafellamp, H 72 cm.
Resultaat: 80 EUR

Stijlvolle messing/brons gepatineerde tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...

Globe op voet, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Anatomie figuur
Resultaat: 160 EUR

Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Marmeren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mameren piedestal met messing
Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.

Gietijzeren paraplu houder
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren paraplu houder. Circa 1900. Afmeting: 68 x 42 x 25 cm. In goede staat.

Twee koffiebranders
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren koffiebranders. Afmeting: 22 - 26 cm. Ø. In goede staat.

Acht messing kaarskandelaren
Resultaat: 60 EUR

Acht messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 275 EUR

Twee miniatuur-schilderijen op parelmoer met filigrain omlijsting, gecultiveerde parel (zoetwater). Verso tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.

Set gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 170 EUR

Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.

Grote buitenlantaarn met paardenhoofd
Resultaat: 150 EUR

Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lot originele Romeinse munten
Resultaat: 90 EUR

Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.

Rookset + ponsmachine, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek. Circa 1900. 1x Vijf-delige notenhouten rookset, oudere wormbeval. 1x Metalen gelithografeerde ponsmachine. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

3x Houten kurken
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Zes speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Zes houtgestoken speculaasplanken. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 21 - 45 cm. In goede staat.

Lot munten (15x)
Resultaat: 80 EUR

Lot van 15 munten. 11x Engeland + Koloniën. 2x Frankrijk. 2x Rusland. In map, mogelijk naslag Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Kraantjeskan, 1820
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse rood-koperen Empire kraantjeskan met ramskoppen. Circa 1820. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Doofpot, theestoof + ketel
Resultaat: 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen ketel + één koper met messing doofpot met porselein. Afmeting: 45 - 48 cm. In goede staat.

Antieke horloge-houder, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kristalglazen horloge-houder met messing en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten speeldoos met drie melodieën. Circa 1900. Duitsland. Mooie klank. Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat een tandje mist.

Weerstation/baroscoop
Resultaat: 225 EUR

Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Antieke Russische documenten
Resultaat: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Antieke tinnen wandhouder 1814
Resultaat: 130 EUR

Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.

Drie-delige set pronkvazen
Resultaat: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Mangelplank 1744 (kerfsnede)
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.

4 Toneelkijkers, 1900
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Molukse kruidnagelboot
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tazza
Resultaat: 225 EUR

30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.

Biedermeier theestoof, 1850
Resultaat: 90 EUR

Mooie Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Drie-kleurig. Circa 1850. Afmeting: H 36 x Ø 30 cm. In goede staat.

Lot met antieke weegschaal-gewichten
Resultaat: 90 EUR

Lot met antieke weegschaal-gewichten. Messing. Circa 1900. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Resultaat: 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse ronde mahoniehouten barok theestoof met koperen binnenbak + lade. Afmeting: H 49 x Ø 30 cm. In goede staat.

Kapstok met tegels
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.

Twee Franse cassolettes, 1890
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Twee tinnen schenkkannen
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse tinnen schenkkannen (snavelkannen). Gestempeld. Afmeting: H 21 - 25 cm. In goede staat.

Twee kraantjeskannen
Resultaat: 60 EUR

Twee gepolychromeerde kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. IJzer, tin en messing comfoors. Afmeting: H 41 - 48 cm. In goede staat.

Vier tinnen thee/koffie potten
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen thee/koffiepotten. Divers. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 1850
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten theestoof met bandintarsia en messing binnenbak + ketel. Circa 1850. Afmeting: H 46 x Ø 37 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 40 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Oosterse olielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Oosterse bronzen olielampen. 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Lot Oriëntaals
Resultaat: 60 EUR

Lot Oriëntaals. Onder andere: metalen opiumpijpen + Tibetaanse gebedsrol. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.

Twee delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Twee delen koperwerk. 20e Eeuw. 1x Neogotische kaarskandelaar. 1x Maritiem waterkompas, Bergen Norway. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

Twee metalen lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee metalen lampen. 50-er Jaren. 1x Twee-lichts wandlamp. 1x Bureaulamp. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

Vuurbokken met openhaardbestek
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen vuurbokken + haardscherm + vierdelig haardbestek. Afmeting: 59 - 80 cm. In goede staat.

Lot Duitse pijpen (10x)
Resultaat: 90 EUR

Collectie van tien oude en antieke Duitse tabakspijpen. Divers. Porseleinen pijpenkoppen, met wild decor et cetera. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

4 Antieke koffiemolens
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke koffiemolens, waarvan één met koperbeslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 - 36 cm. In goede staat.

Lot diverse medailles
Resultaat: 140 EUR

Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Turkse medaille
Resultaat: 500 EUR

Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

Drie wandelstokken
Resultaat: 130 EUR

Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.

19e Eeuws bordenrek
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 60 EUR

Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.

17e Eeuwse sttatenbijbel
Resultaat: 140 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.

Echt struisvogel-ei op standaard
Resultaat: 70 EUR

Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Blikken presenteertablet
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws blikken presenteertablet met floraal/vogel decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 29 x 36,5 cm. In goede staat.

Grote albasten tafellamp
Resultaat: 130 EUR

Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Resultaat: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Notenhouten wandconsole
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Resultaat: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil lamp met Schwarzwalder beer. Houtgesneden. Huwelijk? Circa 1910. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke wijn-decanter, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp
Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.

Diverse poststukken
Resultaat: 25 EUR

Doos met Duitse poststukken, voornamelijk Duitsland 40er - 50er jaren + bezettingszones + DDR. Afmeting: 24 x 14 x 8 cm. In goede staat.

2x Oude Loewe Opta radio's
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x Houten kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee grote wit-gelakte kaarskandelaren. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

Boek, Picasso
Resultaat: 40 EUR

Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.

WMF comfoor + theekan, 1905
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing theekan op comfoor. Duitsland, W.M.F. Circa 1905. Afmeting: 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil bleompot
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 18 x Ø 20 cm. In goede staat.

Vier delen antiek devotia
Resultaat: 80 EUR

Vier delen antiek devotia. Bestaande uit: Drie Heilige kruizen, 19e eeuw, ijzer + messing. En één medaillon met standaard, Jezus Christus, brons, gesigneerd Cariati. Afmeting: 9 - 45 cm. In goede staa...

Drie antieke trompetten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke trompetten. 1x Cavalerie, één mondstuk mist, één monogram S.W.B. 7. 1x De Prins Freres Brevete Annens 1094, deukjes. 1x Swaine + Adeney 185 Piccadilly London et cetera. Afmeting: 24 - 50 ...

Gewei van Afrikaanse bok
Resultaat: 150 EUR

Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Vergulde houten crucifix
Resultaat: 130 EUR

Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

AEG Mignon typemachine
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse AEG Mignon typemachine. Circa 1930. Afmeting: 19 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf antieke apotheker-vijzels
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke bronzen apotheker-vijzels. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil schalen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee Jugendstil schalen. 1x Kayserzinn, floraal decor. 1x Plated messing met herderin en schapen decor. Afmeting: 29 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 50 EUR

Achthoekige Tibetaanse met leder beklede + beschilderde sieradenkist met lades en deksel. Afmeting: 25 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Drie cakevormen
Resultaat: 50 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse steengoed cake-vormen met glazuur. Eén vorm heeft haarscheur. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.

Lepelrek + 6 lepels
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws tinnen lepelrek met zes lepels. Stempels. Afmeting: 36 x 21 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke tinnen inktstellen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen inktstellen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Kolenkit + scheppen
Resultaat: 40 EUR

Antieke koperen kolenkit met vijf-delig messing haardset. 19e Eeuw. Afmeting: 49 - 72 cm. In goede staat.

Vier koffiemolens
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke notenhouten koffiemolens. Divers. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 18 - 28 cm. In redelijk/goede staat.