Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Sigarentrommel
Startprijs 25 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.

Plaquette, Maria
Startprijs 25 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

2 Tafellampen
Startprijs 30 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Antieke plaquette, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.

2 Delen Jugendstil
Startprijs 30 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 30 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.

3 Boeddha figuren
Startprijs 30 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.

Klokconsole met intarsia
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

2 Koffiesmorren
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Design dressboy
Startprijs 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.

Indonesische schaal + waaier
Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift
Startprijs 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.

Metalen wapenschild
Startprijs 40 EUR

Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.

Lot antiek tin (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.

Lot antiek devotia (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.

Twee-delige terracotta stoof
Startprijs 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd? Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Twee antieke plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

5-Lichts hanglamp
Startprijs 50 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.

Atlassen, boeken etc.
Startprijs 50 EUR

Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...

Duitse WMF hengselmand
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

Antieke Regentone radio
Startprijs 50 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.

Damestas van Bruno Magli
Startprijs 50 EUR

Damestas van Bruno Magli met dobbelsteen decor en doublé ketting. Afmeting: 22 x 30 x 10 cm. In goede staat.

In wasgegoten 4-jaargetijden plaquettes
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Duitse was-plaquettes met reliëf. De vier jaargetijden. Circa 1880. Afmeting: 22 x 17 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Pijpencomfoor
Startprijs 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.

Vier antieke messing pannen
Startprijs 50 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Gietijzeren ketel + ophanging
Startprijs 50 EUR

Zware 19e eeuwse ijzeren ketel + haal. Afmeting: 40 x Ø 28 cm. In goede staat.

Vier tinnen schalen
Startprijs 50 EUR

Vier Hollandse tinnen schalen. Onder andere; Tiel, Amsterdam, kolonie. Circa 1910 - 1930. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In goede staat.

Drie antieke (carbid) lampen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke (carbid) lampen voor onder andere; fiets, motorfiets + mijnwerkerslamp. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Vier delen messing
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek messing. Twee grote blakers. Eén wandkandelaar. Eén klein strijkijzer. Afmeting: 14 - 40 cm. In goede staat.

Twee antieke tablets, 1910
Startprijs 50 EUR

Twee antieke keramieken tablets. Circa 1910. 1x Presenteertablet met vernikkelde omranding, Jugendstil. 1x Taartschaal met landschap decor. Afmeting: 31 - 45 cm. In goede staat.

50-er Jaren etiketten drukmachine
Startprijs 50 EUR

50-er Jaren etiketten drukmachine. Afmeting: 26 x 32 x 28 cm. In goede staat.

Twee oude dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.

Antieke kaarsenhouder
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Messing kandelaren
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil messing kaarskandelaren in bloemvorm. Circa 1905. Afmeting: 18 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Hollandse haardset
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse haardset van gietijzer. Gemaakt in de vorm van een Hollands boeren meisje. Met borstel, kolentang en pook. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Twee hanglampen
Startprijs 60 EUR

Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...

Antiek Hindoeistisch aquarel, Zonnegod Surya
Startprijs 60 EUR

Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.

2 Marmeren coupes
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Lot penningen + onderscheiding USA
Startprijs 60 EUR

Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

2 Japanse bronzen (mini) vazen
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met reiger decor. Meiji periode. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.

W. van Liempt?, Houtgestoken plaquette
Startprijs 60 EUR

Hollandse octagonale houtgestoken wandplaquette. Met afbeelding van roofvogel die door bos richting kasteel vliegt. Door Willem van Liempt? Latere signatuur, verso. Afmeting: 61 x 60,5 cm. In goede st...

2 Delen antiek Chinees brons
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees brons. Bestaande uit: Kaarskandelaar + tempelhond. Afmeting: 7 - 14,5 cm. In goede staat.

Houten schooltas + griffeldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke houten schooltas + schuifdoos. Circa 1900. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Specerijen kastje
Startprijs 60 EUR

Hollands specerijenkastje met Petrus Regout Maastricht houders. Circa 1930. Afmeting: 38 x 55 x 15 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws huisaltaar onder stolp
Startprijs 60 EUR

18e - 19e Eeuws huisreligie altaar onder stolp. Met bisquit porselein. Kleine beschadigingen. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.