Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed, 124 x 178 cm.
Resultaat: 150 EUR

Apart oud Perzisch kleed met figuren/floraal decor. Slijtage. Afmeting: 124 x 178 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 218 x 135 cm.
Resultaat: 160 EUR

Groot Perzisch kleed. Floraal in aardetinten. Afmeting: 218 x 135 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm.
Startprijs 50 EUR

Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 197 x 134 cm.
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Murfschekar. Rood met blauw, met in het midden een medaillon. Afmeting: 197 x 134 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 237 x 170 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 238 x 155 cm.
Resultaat: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed, veelal rood/oranje. Afmeting: 238 x 155 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 288 x 198 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote pers. Rood met beige. Omranding met bloemen en in het midden guirlandes. Eén scheurtje aan zijkant. Afmeting: 288 x 198 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 203 x 125 cm.
Resultaat: 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden een blauw medaillon, met in de omranding bloem decor. Afmeting: 203 x 125 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 138 x 212 cm.
Resultaat: 170 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Veelal blauw met rood en in het midden drie medaillons. Afmeting: 138 x 212 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 140 cm.
Startprijs 80 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 251 x 160 cm.
Resultaat: 160 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed. Blauw, rood, oranje. Fijn gedecoreerd, met in het midden een rond medaillon. Afmeting: 251 x 160 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 158 x 63 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 162 x 110 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 180 x 113 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 189 x 262 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot Perzisch kleed met florale medaillons. Licht violet. Klein scheurtje, verder goed. Afmeting: 189 x 262 cm.

Perzisch kleed, 233 x 150 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot meerkleurig Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 233 x 150 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Resultaat: 60 EUR

Oud Perzisch kleed. Koltouck. Floraal/vogel decor. Oude prijs Hfl. 9.500,= Afmeting: 130 x 197 cm. In goede staat.

Handgeknoopt Perzisch kleed, 170 x 140 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek ? handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Rood/blauw/zwart. Scheurtje rand + iets sleets. Afmeting: 170 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 135 x 264 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot Perzisch kleed in aardetinten met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 264 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 150 x 285 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor. In de kleuren blauw/bruin etc. Afmeting: 150 x 285 cm. In redelijk/goede staat.

2 Perzische kleden
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine Perzische kleden, floraal, rood, blauw. Afmeting: 88 - 97 cm. In goede staat.

Perzische Kelim, 208 x 320 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote Perzische Kelim in de kleuren rood, zwart, creme. Afmeting: 208 x 320 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed 315 x 224 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot oud rood Perzisch kleed met medaillons. Kleur: creme/zwart. Afmeting: 315 x 224 cm. In goede staat.