Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
23 Resultaten
Kavel: 3015

Lot met Märklin loc's (5x)

Resultaat: 500 EUR

Lot met vijf Märklin loc's, HO. 1x 85006. 1x DB01097. 1x 44690. 1x 41334. 1x genummerd 205. Allen ongetest en zonder doos. In goede staat.


Kavel: 3014

Groot lot speelgoedauto's

Resultaat: 225 EUR

Groot lot diverse speelgoedauto's. Onder andere; Dinky Toys, Dinky Super Toys, Matchbox, Majorette, Lesney et cetera. Bespeeld. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Antieke kinder-trapauto, 1930

Resultaat: 200 EUR

Antieke kinder-trapauto van blik. Circa 1930. Ongerestaureerd. In originele staat. Niet doorgeroest. Alleen merkplaat mist. Afmeting: 47 x 80 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3017

Lot Märklin loc's, divers

Resultaat: 170 EUR

Lot met diverse loc's + wagens Märklin. 1x 364 754-2. 1x V60 1009. 1x DB 89 000. 1x DB 836173. 1x V 200006. 1x DB 216 025-7. 1x DB E03 002. 1x Tee Edelweis loc met wagen. De wagen is van binnen leeg e...


Kavel: 3006

Rode Schuco Mercedes 190 SL

Resultaat: 160 EUR

Rode Schuco Mercedes 190 SL. Western Germany. Nr. 2095. In originele doos + sleutel + afstandsbediening. Afmeting: 7 x 28 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Duitse speelgoed racebaan, 1930

Resultaat: 160 EUR

Duitse blikken speelgoed racebaan uit de jaren '30. In originele doos D.R.P. Perry. Bestaande uit twee auto's, racebaan en verkeerslicht. Compleet en maar licht bespeeld. Afmeting: 39 x 39 x 7 cm. In ...


Kavel: 3016

Lot met Fleischmann loc's

Resultaat: 150 EUR

Lot met vijf Fleischmann loc's, HO. 2x 891315 + 064 389-0 + 1361-64. 1x 65 014 + DB 01182 + 65014. 1x DB 41344, andere mist binnenwerk. Allen in ongeteste staat. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3000

Set met Chinese benen schaakstukken

Resultaat: 110 EUR

Set met Chinese benen gesneden schaakstukken. In doos. Afmeting: H 6 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

Chinees schaakspel

Resultaat: 100 EUR

Chinees schaakspel met houtgesneden schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

Schaakstukken, Jade + albast

Resultaat: 100 EUR

Twee sets schaakstukken + één schaakbord. 1x Set China jade. 1x Set albast. Afmeting: 2,5 - 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

2 Schico auto's, ca 1960

Resultaat: 80 EUR

Twee Duitse speelgoed blikken Schuco Oldtimer auto's in doos. 60-er Jaren. (1) Schuco 1227 Oldtimer Ford Coupe uit 1917. (2) Schuco 1228 Oldtimer Opel Doktor uit 1909. Functies niet getest. Afmeting: ...


Kavel: 3018

Bing toverlantaarn

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse blikken Gebr. Bing Nürnberg Laterna Magica met originele doos. Met acht glazen diorama platen. Afmeting: 31 x 29 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Indonesisch schaakspel

Resultaat: 70 EUR

Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Koperen en ijzeren schaakstukken

Resultaat: 70 EUR

Twee schaakspellen. 20e Eeuw. 1x Set met koperen + ijzeren figuren. 1x Set met houten figuren + schaakbord. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Antieke teddybeer op schommel, 1920

Resultaat: 60 EUR

Antieke mechanische speelgoedbeer van blik met mohair op schommel. Circa 1920. Schuco
Bespeeld. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot met schaalmodel auto's

Resultaat: 50 EUR

Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.


Kavel: 3002

Voor-oorlogs spoorweg speelgoed

Startprijs 450 EUR

Groot lot voor-oorlogs blikken spoorweg speelgoed. Bestaande uit: trein, brug, wagons et cetera. Onder andere: Märklin, Bing enz. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3009

Houten speelgoed trein

Startprijs 170 EUR

Grote vijf-delige antieke houten speelgoed trein. Compleet. L.M.S. Made by Lines Brothers Ltd. Merton London England. Licht bespeeld. Afmeting: 28 - 48 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

12x Rin Tin Tin modelauto's (Kuifje)

Startprijs 150 EUR

12x Diverse Kuifje Rin Tin Tin speelgoedauto's. Hergé Moulinsart. Met originele doos. Sommige in-compleet. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Antieke porseleinen pop

Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen, Armand Marseille nr 370, ca 1900. Pop in klederdracht compleet met oorijzer en spelden, kralencollier, tas met beugel, zilveren chatelaine met breidop en speldenkussen. 42 ...


Kavel: 3019

Duitse Hermann teddybeer

Startprijs 60 EUR

Duitse Gebroeders Hermann speelgoed teddybeer met certificaat. Nr. 186/2000. Mohair. Afmeting: 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3007

Antiek kinderservies

Startprijs 40 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...


Kavel: 3021

Poppenwagen met porseleinen handvat.

Startprijs 35 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat