Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Japanse Imari pendule
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bij omranding uurwerk enkele haarlijnen. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Franse empire pendule
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Ruempol Laren nabouw stoelklok
Startprijs 250 EUR

Ruempol Laren nabouw stoelklok met wekker. 20e Eeuw. Handbeschilderd. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans marmeren/compositie metalen klokkenstel met kandelaren. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 59 - 60 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 1840
Startprijs 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse palissanderhouten wandklok met floraal intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Vergulde empire pendule
Startprijs 525 EUR

19e Eeuwse vergulde Franse empire pendule met officier te paard. Stil uurwerk met touwtjesslinger. Uurwerk mogelijk niet origineel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 225 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Gesigneerd Morenau. Circa 1890. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Porseleinen klok
Resultaat: 120 EUR

Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse Louis Philippe portaalklok met latoenkoperen beslag en messing boulle inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.

Mini-lantaarnklok
Resultaat: 110 EUR

Engelse messing Smiths mini-lantaarnklok. Achtdaags uurwerk. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1850
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met floraal intarsia. Stein a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Hermle klok + stolp
Resultaat: 600 EUR

Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...

Miniatuur A'dams staand horloge
Resultaat: 170 EUR

Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en scheepjesmechniek. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten staartklok met wekker en automaat. Gedecoreerd met boot en zeemeermin. Afmeting: 142 cm. In goede staat.

Antieke klok met messing, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antieke notenhouten klok met messing ornamenten. Circa 1890. Uurwerk gemerkt Wing. Patent Great Britain & France, United Clock & Co. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Jura klokje met messing beslag
Startprijs 100 EUR

Notenhouten klok met messing beslag. Gemerkt Jura West Germany. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle wekker met emaille
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Kienzle Art Deco wekker, met blauwe emaille en messing. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 7,5 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.

Franse Carrara marmer pendule met EXTRA maandaanduiding !!
Startprijs 2.500 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...

Vuurvergulde pendule 1820
Startprijs 1.350 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met Griekse vrouw en bloem. Circa 1820. Peddel bij boot niet origineel. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 51...

Cloisonne tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...

Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 300 EUR

Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 250 EUR

Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Startprijs 800 EUR

Grote Franse antieke marmeren met bronzen Charles Dix pendule. Door Theodore Gechter 1843. Bronzen figuur, Theodore Gechter. 1796 - 1844. Indiaan te paard schiet op puma. Boog mist. Verder in goede st...

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1900
Startprijs 850 EUR

Grote zeldzame antieke Franse pendule met sluipende indiaan. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Resultaat: 250 EUR

Kleine vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. In ongereinigde originele staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine vuurvergulde directoire pendule
Resultaat: 650 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...

Engelse lantaarnklok
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...

Empire pendule, 1820
Resultaat: 350 EUR

Vergulde bronzen Empire pendule met engel en vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. Functies niet getest. In goede staat.

Louis Seize boog-pendule, 1800
Startprijs 550 EUR

Antieke Franse Louis Seize boog-pendule. Circa 1800. Messing verguld, met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Bibliotheek
Startprijs 525 EUR

Kleine antieke vuurvergulde bronzen pendule met stil uurwerk. Bibliotheek. Bovenplaat niet origineel, tevens mist iets bovenop. Wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmetin...

Engelse staande klok
Startprijs 2.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...

Franse Tete de Poupée boulle klok
Startprijs 4.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse Franse Tete de Poupée boulle klok door Collier a Paris. Gesigneerd uurwerk Collier a Paris met slagwerk op bel, touwtjesslinger met spillegang. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Antieke Franse Louis Seize klok
Startprijs 550 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize klok. Le Roy Paris. Circa 1800. Retouches wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Weekloper. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Franse precisie regulateur
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse precisie regulateur met centrale seconde en zware Berthoud compensatieslinger. Weekloper met pennegang. Gesigneerd Eduard Michiels A. Malines. Afmeting: 12 x Ø 31 cm. In goede staat.

Franse-stijl console klok
Resultaat: 650 EUR

Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...

18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Franse pendule met putti, 1890
Startprijs 400 EUR

Grote Franse pendule met bachus en vogel. Op marmeren basement. Circa 1890. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 38 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR

Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...

Vuurvergulde Louis Seize pendule
Startprijs 2.000 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Louis Seize pendule met Korinthische zuilen en feninksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Drie-delig klokkenstel
Startprijs 900 EUR

Drie-delig 19e eeuws bronzen empire-stijl klokkenstel met faunen. In ongerestaureerde en ongereinigde staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén ornament mist. Afmeting: 44 x 48 x 12...

18e Eeuws Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge. Met maanstand, seconden-aanduiding, datum en dag-aanduiding. J.S. van Geffen, Amsterdam.en met wekker functie touw mist Afmeting: H 265 cm. In goede st...