Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kantonese schotels
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

3x Gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

6x Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Chinees porselein (11x)
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 250 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...

3x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...

3x Familie Rose borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, divers
Startprijs 200 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotels goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Diverse Chinese kopjes (6x)
Resultaat: 100 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

9x Divers Chinees
Resultaat: 140 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kopjes en vier schotels, 18e - 19e eeuw. En twee kommen, 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 7 - 15 cm. In redelijk goede staat.

2x Capucijner kop + schotel
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

1x Chinese kop en schotel
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

6 Delen jade
Startprijs 100 EUR

Zes delen Chinees jade. Bestaande uit: Eén amulet, drie gespen, lakstempel en een scepter. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.

6x Chinese Imari kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap/visser decor. Enkele minimale chips + twee haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.