Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tas en portemonnee. 80
Zilveren tas en portemonnee.
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse torenklok, 1900 3554
Antieke Franse torenklok, 1900
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese theepot 7665
Chinese theepot

Resultaat:

550 EUR

Zilveren dienblad 73
Zilveren dienblad
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese of Perzische bolvaas op console 7658
Chinese of Perzische bolvaas op console

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas H 24,7 cm. 7651
Chinese drakenvaas H 24,7 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht 1178
Ongesigneerd? Romantisch wintergezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou 1171
Monogram C. Dov.?, Voorstelling naar Gerard Dou

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse empire pendule 3547
Franse empire pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7615
Chinese pattipan

Resultaat:

80 EUR

Chinese knobbelvaas 7608
Chinese knobbelvaas
Startprijs 150 EUR
2 Zilveren pronklepels 180
2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Porseleinen klok 3540
Porseleinen klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Chinese schalen 7601
2 Chinese schalen

Resultaat:

130 EUR

4 Antieke Petrus Regout bloempotten 6130
4 Antieke Petrus Regout bloempotten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Diverse portemonnee beugels 173
Diverse portemonnee beugels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3533
Friese stoelklok

Resultaat:

250 EUR

Reismes in schede met zilver 37
Reismes in schede met zilver
Startprijs 200 EUR
Tien Hollandse wandtegels 6123
Tien Hollandse wandtegels
Startprijs 50 EUR
Zilveren schaal 30
Zilveren schaal
Startprijs 750 EUR
Twee 18e eeuwse lepels 166
Twee 18e eeuwse lepels
Startprijs 100 EUR
12-Pas tegeltableau,  52 x 39 cm. 6116
12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.
Startprijs 300 EUR
Zilveren brandewijnkom 23
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 180 EUR
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens 3504
Hollandse staande klok, Christiaan Huygens
Startprijs 1.000 EUR