Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon met goud
Resultaat: 100 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Ovale flacon op een gouden voet, met gouden dop, wat uit model, en gegraveerd element op de voorzijde. 10 cm. In goede staat.

3 Zilveren lepels, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke zilveren lepels met een peervormige bak en steel met lofje, Middelburg. 1x MT.: Jan C. van Hemert, jl.:X:1761, 1x MT.: Johannes d'Hoy II, 1773-1783. 1x onbekend. 20 cm. Totaal ca 150 gram...

Lot zilveren bestekdelen (11x)
Resultaat: 200 EUR

Lot zilveren bestekdelen met 6 lepels, 3 vorken, een botermes en een suikerschep, 833/000. Diverse modellen o.a. Haags Lofje, puntfilet. Totaal ca 469 gram. 12-21cm. 6 delen zijn voorzien van een één ...

Zilveren bonbonmand, 1920
Resultaat: 120 EUR

835/000 Zilveren ajour gezaagde bonbonmand met oren en standring. Keurkamer Alkmaar. Mt onduidelijk. Anno j.l.k. 1920. Afmeting: 16,5 x 12 x 5,5 cm. Gewicht circa 87 gram. In goede staat.

Mes met zilveren greep, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Antiek zilveren mes, 18e eeuw, met zilveren greep voorzien van graveerwerk en een dier. Geplaatst in een schede van roggehuid versierd met zilveren elementen, 833/000. MT.: vermoedelijk Gerrit Reek, H...

Statenbijbel met zilver, 1798
Startprijs 700 EUR

Statenbijbel met het oude en nieuwe testament, 1790, voorzien van een dubbel zilveren slot en zilveren hoekelementen versierd met allegorische voorstellingen. Voorzien van nette restauratie. 12x18x7cm...

Zilveren broodmand, 1940
Startprijs 650 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, Louis XVI_stijl, met ajourwerk in floraal en rasterdecor, geplaatst op 4 gekrulde poten met bloemrozetten. MT.: gebr. Seton, Schoonhoven, jl.: F:1940`. 36x25x18cm. ...

Drie zilveren couverts, 1797
Startprijs 540 EUR

Drie 18e eeuwse zilveren couverts met Haags lof. L 21 cm. Mr. Jan Willem Pas-Nijmegen. Anno 1797. Gewicht circa 427 gram. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een gegraveerde voorstelling met paard en koe aan de bovenzijde. Met gravure: W.Maas Pzn 22 Febr. 1899. MT.: J.Wendels, Schoonhoven, jl.:F:...

Tas met zilveren beugel
Resultaat: 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model voorzien van een biedermeier bewerking. Het sluitmechanisme is gerestaureerd en voorzien van nieuw knopje. De beugel is voorzien van een zilveren...

Zilveren schaal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren schaal, 800/000, rond gezaagd model met biedermeier patroon voorzien van een geschulpte bewerkte rand. ø 18x6cm. ca 189 gram. In goede staat

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuws
Startprijs 480 EUR

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, voorzien van gedreven bewerking met acanthusbladeren en een cartouche met kroon. Voorzien van grepen versierd met putti. De kom heeft diverse reparatieplekken aan de...

Zilveren tablet
Resultaat: 225 EUR

Zilveren tablet, 835/000, rechthoekig ,model met dubbele filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:g:1966. 21,5x29,5x2cm ca 482 gram. In goede staat

3 Zilveren beugels
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat

Karaf met zilver
Resultaat: 150 EUR

Kristallen schenkkaraf, fraai versierd met geëtste bewerkingen en geplaatst op een ronde zilveren voet. De karaf is voorzien van een stop met zilver en een ketting met zilveren element om de hals. 833...

Zilveren Perzische kan
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere zilveren Perzische kan, 840/0000, slank model voorzien van een fraaie Perzische bewerking met grote tuit en een greep met opleg. Gestempeld Vartan, Iran, 2e helft 20e eeuw. 24x10x26cm. ca 6...

Zilveren cakeschaal
Startprijs 180 EUR

Zilveren schaal, 800/000, Rond model met gezaagd floraal patroon met vogels en voluten met een geschulpte rand. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø23x6cm. ca 278 gram. In goede staat.

Kleine zilveren kan
Startprijs 240 EUR

Klein zilveren kannetje, 833/000, rijkelijk versierd met floraal decor, schild, en een rand met ribben, geplaatst op 4 klauwpoten. Bij de tuit zit een element met een zeemeermin en het deksel is bekr...

Zilveren schaal ajour
Startprijs 120 EUR

Zilveren schaal, 835/000, ovaal gezaagd model versierd met cartouchen en floraal decor. ca 124 gram. 18x13x3,5cm. MT.: Christoff Widmann, Pforzheim. In goede staat

Chinese zilveren cup
Startprijs 150 EUR

Chinese zilveren cup versierd met een opgelegd drakendecor en een kikker. ø5x7cm. ca 58 gram. In goede staat.

Zilveren schaal fruit
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met gedreven fruitdecor. 22x16x2,5cm. Totaal ca 267 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Startprijs 240 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat

Karaf met zilver
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaf voorzien van geetste bewerking versierd met een zilveren rand met ketting aan de stop en een gezaagd zilveren element met floraal graveerwerk op de kraag van de karaf. ø15x29cm. In go...

Zilveren dienblad
Resultaat: 475 EUR

Groot zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met opstaande bewerkte gelobte rand. 37x50x3cm. ca 1163 gram. Deukje in het blad, verder in goede staat