Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren armband met roze steen 743
Zilveren armband met roze steen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren ring met topaas 767
Zilveren ring met topaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren koordcollier met zwarte kralen 816
Zilveren koordcollier met zwarte kralen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren gesp 817
Zilveren gesp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren koordcollier 879
Zilveren koordcollier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier en oorclips met barnsteen 910
Collier en oorclips met barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Handgeschilderde ikonen 1249
2x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee 1312
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk 1349
2x J.A. Smit, 2x Tulpen zeefdurk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1351
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1352
2x Antieke gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bloemenstandaard 2046
Bloemenstandaard

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tinnen kraankan 2079
Tinnen kraankan

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote speculaasplank 2111
Grote speculaasplank

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee schemerlampen 2122
Twee schemerlampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Koperen steelpannen 2131
3x Koperen steelpannen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Fles Torres brandy, Santelmo port en Sealord port 2144
Fles Torres brandy, Santelmo port en Sealord port

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot standaards (divers) 2218
Lot standaards (divers)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke vogelkooi 2234
Antieke vogelkooi

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote glazen lamp 2257
Grote glazen lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Metalen jardiniere 2270
Metalen jardiniere

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Afrikaans figuur 2325
Afrikaans figuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
75x Model auto's 3003
75x Model auto's

Resultaat:

40 EUR