Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
Resultaat: 47.500 EUR

Ongesigneerd. Oude ets in de stijl van Picasso. Met lijst. Man en vrouw aan tafel. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

2x Chinese bronzen tempelwachters
Resultaat: 35.000 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. 19e , of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11,6 cm.
Resultaat: 12.000 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose floraal/vlinder/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 10.000 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal dedcor en symbolen. Met bodemmerk. 33cm. In goede staat

Design lamp Gino Sarfatti
Resultaat: 7.000 EUR

Zeer grote moderne designlamp, Gino Sarfatti 1912-1985. Lampadario mod. 2042/18 1963, XXL. 73x100cm. In goede staat

Grote chinese pot
Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote Chinese porseleinen pot met goudkarpersdecors en 6 bodemmerken. 37x39cm. In goede staat.

Amsterdamse hangklok
Resultaat: 5.500 EUR

Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...

Frans vuurverguld klokkenstel, 1860
Resultaat: 5.000 EUR

Kapitaal Frans verguld bronzen Sevres klokkenstel met porseleinen plaquettes. Handbeschilderd, Griekse vrouw met bazuin en putti's. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: ...

Chinese celadon pijpvaas
Resultaat: 5.000 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 4.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
Resultaat: 4.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

2x J.J.C. Spohler,
Resultaat: 3.750 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922). Hollandse winter, ijspret met figuren en Hollands riviergezicht met figuren, olieverf op linnen 30x47cm. In goede staat.

Gele vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen okerkleurige balustervormige vaas met 6 tekens, bodemmerk. 21 cm. In goede staat

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 3.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant en robijn
Resultaat: 3.500 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en diamant. Ring met een bewerkte band en een kop versierd met een zilveren kroon en diverse zetkasten bezet met diamanten met een oud slijpsel. Naast de grote pee...

Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse boulle pendule. Tête de Poupée door Pierre Margotin Paris. Halfuur-slag, spillegang, touwtjesslinger. Afmeting: 27 cm. In zeer goede originele staat.

Chinese vaas
Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese chicken cup
Resultaat: 3.500 EUR

Grote Chinees porseleinen chicken cup met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood en groen glazuur, goud decor, en rondom tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In goede staat.

2 Grote Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Wierookbrander
Resultaat: 3.000 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met landschap/Foo-hond/paradijsvogel decor. Afmeting: H 16 x Ø 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek
Resultaat: 2.500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 18e eeuw. Geleerde man en vrouw bij boek. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 61 cm. In goede staat.

Antiek vuursteenpistool
Resultaat: 2.500 EUR

Groot antiek vuursteen pistool met bronzen heft en Foo-honden kop. Gesigneerd Heylin London. Afmeting: L 34 cm. In goede staat.