Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Junghans tafelklok
Resultaat: 40 EUR

Duitse geëboniseerde Junghans Gründerzeit tafelklok met messing beslag. Circa 1900. Scharnier deur afgebroken. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tafelklok, 1880
Resultaat: 40 EUR

Antieke notenhouten tafelklok. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag op gong. Papieren wijzerplaat beschadigd, verder goed. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandspiegel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten wandspiegel met opbergvak en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 65 x B 38 x D 19 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 81 x B 60 cm.
Resultaat: 40 EUR

Antieke spiegel met robbelijst. Circa 1900. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Eikenhouten bordenrekken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke eikenhouten bordenrekken. Circa 1920. Afmeting: 105 - 110 cm. In goede staat.

Gepolychromeerde houten tegel
Resultaat: 40 EUR

Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.

6-Delige Moser likeurset
Resultaat: 40 EUR

Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (21 st.)
Resultaat: 40 EUR

21 Stuks Jugendstil wandtegels. Diverse decors. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Sitzendorf figurengroep
Resultaat: 40 EUR

Duitse wit porseleinen Sitzendorf figuren groep. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 25 x 10 cm. In goede staat.

12x Delfts aardewerk
Resultaat: 40 EUR

12x Divers oud/antiek Delfts aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere: Porceleyne Fles, Koninklijke Delft et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 34 cm. In goede staat.

Lot porselein (11x)
Resultaat: 40 EUR

11x Diverse borden. Twee antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen borden met floraal decor + goudrand, circa 1930. 3x Haviland France borden, chip. 1x Porceleyne Fles, 1x Makkum, 4x Delft Fayence. Afm...

Duits theeservies
Resultaat: 40 EUR

Veertien delig Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Rose Florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

3 Delen oud porselein
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud porselein. 1x Wedgwood, rozensteker. 1x Franse porseleinen dekseldoos. 1x Franse Limoges mosterdset met Napoleon en Marie Louise van Oostenrijk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Drie porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke porseleinen figuren. Duitsland. 2x Bisquit porseleinen vazen met figuren decor, circa 1900. 1x Thuringen, Dame bij tafel, circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

Drie dekseldozen/stolpen
Resultaat: 40 EUR

Drie porseleinen dekseldozen/stolpen. 2x Villeroy & Boch, stervormig. 1x Staffordshire England keramiek. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Verzameling kannen/bierpullen
Resultaat: 40 EUR

Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

3 Zilveren miniaturen, een ophaalbrug met figuur, 835/000, een boot met visser met hengel en een zeilboot, 925/000. MT.: o.a. H.Hooijkaas, Schoonhoven. 10x5x5cm, en 4x5x2cm en 5x4x2,5cm. Totaal ca 93 ...

5 Zilveren miniaturen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 5 zilveren miniaturen, met een harp, een globe, een visserboot met visser, een antieke platenspeler en een bankje met een liefdespaar. Diverse gehaltes, 1,5x1,5x2,5cm-5x1x6cm. Totaal ca 103 gr...

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 35 EUR

Zilveren doosje, 800/000, ovaal model op het deksel versierd met een bloemenmand en aan de zijkanten voorzien van banden met diverse patronen. Scharnier defect. 5x4x2,3cm. ca 30 gram. In goede staat

2 Snoeren met carneool
Resultaat: 35 EUR

Twee snoeren met gefacetteerde carneoolkralen verlopend in grootte. 6,5-16mm en 9-12mm. beide snoeren zonder sluiting. 38 en 41 cm. Eén snoer voorzien van 3 kristallen kraaltjes. In goede staat

Gitten collier
Resultaat: 35 EUR

Collier met 2 rijen van gefacetteerde gitten, ø 5mm, aan een metalen sluiting met zeeuwse knop. 41 cm. In goede staat

Zilveren hanger
Resultaat: 35 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000 met rozenkwarts. Gevlochten collier met een ronde hanger bezet met een cabouchon geslepen rozenkwarts. ø hanger 38mm. 65 cm. ca 21,7 gram. In goede staat

Lot armbanden
Resultaat: 35 EUR

Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat

H.Berg, Duits landschap met boerderij
Resultaat: 35 EUR

H. Berg. Toegeschreven aan Hans Berg. 1813 - 1874. Duitse School. Duits landschap met boerderij, waterput en figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In redelijk/goed...