Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1977 Resultaten
Verkocht
Lot kristal (13x)
5560
Lot kristal (13x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Duitse of Franse verdeelschaal, 1900
6043
Duitse of Franse verdeelschaal, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)
6177
Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch kerstbord, 1978
6191
Villeroy en Boch kerstbord, 1978

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6x Petrus Regout kommen, 1890
6223
6x Petrus Regout kommen, 1890

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
7708
Antieke Oosterse bronzen koe met kalf

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren specerijenpot
87
Zilveren specerijenpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren roomlepel
112
Zilveren roomlepel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Zilveren miniaturen
220
4 Zilveren miniaturen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Zilveren miniaturen
242
4 Zilveren miniaturen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke goud op zilver  thee/suikerschep, 1841
326
Antieke goud op zilver thee/suikerschep, 1841

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Tasjes met zilver
356
2 Tasjes met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren collier met wereldbol
568
Zilveren collier met wereldbol

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren horloges 3x
588
Lot zilveren horloges 3x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren zodiacs
623
Lot zilveren zodiacs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren armband met roze steen
743
Zilveren armband met roze steen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren ring met topaas
767
Zilveren ring met topaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren koordcollier met zwarte kralen
816
Zilveren koordcollier met zwarte kralen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren gesp
817
Zilveren gesp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren koordcollier
879
Zilveren koordcollier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier en oorclips met barnsteen
910
Collier en oorclips met barnsteen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot
1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Handgeschilderde ikonen
1249
2x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee
1312
Aquarel naar Mesdag, Platbodems op zee

Resultaat:

40 EUR