Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken spiegel, H 140 x B 65 cm
Resultaat: 50 EUR

Handbeschilderde eikenhouten Jugendstil spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 140 x B 65 cm. In goede staat.

Italiaanse fauteuil
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse Barok-stijl fauteuil met goudkleurige velours stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 70 x 80 cm. In goede staat.

Breistoel
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel op koperen wielen, met snijwerk en florale stoffering. Afmeting: 85 x 70 x 56 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Twee Perzische kleden 1x handgeknoopt in de kleuren blauw, rood is wel sleets 130x86 cm redelijk/matige staat, 1x rood tapijt met 10 medallions 177x112 cm in goede staat.

Balinese Maria
Resultaat: 50 EUR

Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beeld, Jongen
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met boomstam. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Set Murano stieren
Resultaat: 50 EUR

Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Set sculpturen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.

Set geslepen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

4 Parfumflacons + plateau
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.

2 Swarovski figuren in originele doos
Resultaat: 50 EUR

Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

2x Delftse kastvazen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Delftse Fayence octagonale vazen met figuren in landschap decor. Met monogram R.B. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Bisquit bustes
Resultaat: 50 EUR

Twee Bisquit porseleinen heren bustes. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Italiaanse plooischotel Ø 42 cm.
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde Italiaanse polychrome Fayence plooischotel. Neo Renaissance met floraal decor. A. Lavera et cetera. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Acht bekers, divers
Resultaat: 50 EUR

Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2 Steengoed kruiken
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.

23-Delig Rosenthal servies
Resultaat: 50 EUR

Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.

4-Delige Jugendstil vazenset, 1915
Resultaat: 50 EUR

Vier-delige Hollandse porseleinen Jugendstil vazenset met Delfts decor. Circa 1915. Afmeting: 19,5 - 30 cm. In goede staat.

8 Delen Duits aardewerk
Resultaat: 50 EUR

Acht delen 19e eeuws Duits Fayence. Divers. Floraal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Spreukschotels Ø 22,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence schotels met spreuken. Beide chips en één met haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Société Céramique schotel Ø 26 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands Société Céramique Maastricht gelegenheidsbord. Huwelijk Koning Willem III en Koningin Sophie 1864. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chris Lanooy vaas
Resultaat: 50 EUR

Hollandse keramieken Chris Lanooy vaas met groen/blauw glazuur. 1881 - 1948. Afmeting: H 22 x Ø 18 cm. In goede staat.