Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel 1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters 7008
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

35.000 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,6 cm. 7624
Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7508
Chinese vaas

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Grote chinese pot 7070
Grote chinese pot

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Amsterdamse hangklok 3500
Amsterdamse hangklok

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860 3504
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas 7607
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7164
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm. 7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gele vaas 7406
Gele vaas

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp 7464
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7668
2x Chinese kopjes

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en robijn 513
Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée 3509
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7547
Chinese vaas

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup 7614
Chinese chicken cup

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7613
Chinese schaal

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Grote Colenbrander Ram vazen 6007
2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Wierookbrander 7156
Wierookbrander

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antiek vuursteenpistool 2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

2.500 EUR