Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren horloges 3x
Resultaat: 45 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 45 EUR

Lot sieraden met twee zilveren grote ovale hangers, waarvan één met collier, een armband met granaat en een collier uit granaatkralen. In goede staat.

E. Wissmann, Stilleven met bloemen en fruit
Resultaat: 45 EUR

E. Wissmann. Circa 1900. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke barometer
Resultaat: 45 EUR

Twee oude/antieke barometers. Eén antieke Schwarzwald barometer met reebok. En één oude, in Engelse stijl, mahoniehouten barometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 - 67 cm. In goede staat.

Eikenhouten borden wandrek
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met cherubijnkoppen. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 43 x 10 cm. In goede staat.

Eiken bordenrek
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuws eikenhouten gestoken bordenrek met geflankeerde figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 67 x 10 x 120 cm. In goede staat.

Breistoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 100 x 48 x 55 cm. In goede staat.

Facet geslepen spiegel
Resultaat: 45 EUR

Oude spiegel met goud/bruine lijst en facet geslepen spiegelglas. 21e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 78 cm. In goede staat.

Set presse papier
Resultaat: 45 EUR

Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.

Lot kristal (13x)
Resultaat: 45 EUR

Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Duitse of Franse verdeelschaal, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje uit Enschede, (vis)
Resultaat: 45 EUR

Porseleinen vis. Gemerkt Enschede Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kerstbord, 1978
Resultaat: 45 EUR

Duits gelimiteerd bisquit porseleinen Villeroy en Boch Weihnachtsteller 1978. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

6x Petrus Regout kommen, 1890
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf
Resultaat: 45 EUR

Antieke Oosterse bronzen koe met kalf. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Zilveren specerijenpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren specerijenpot, BWG, rond model met biedermeier bewerking en een glazen binnenpotje, voorzien van een lepeltje. ø5cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren roomlepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren roomlepel, 833/000, met een ronde bak versierd met een voorstelling met figuren en een gekrulde steel voorzien van spelend figuur. MT.: Onduidelijk, jl.:H:1817. Voorzien van restaura...

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, met een kachel, 925/000, voorzien van schep en tang, een kolenbak, een haardset met schelpdecor en een vuurpan, 835/000. 3x,2,5x7cm, ø3,5x2cm, ø3x5cm en 4x10cm. Totaal ca 11...

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een antieke fotocamera op poten, een zeilboot, schommelstoel en een schoorsteenveger. MT.: o.a. Niekerk, Schoonhoven. 2,5x2x4cm.-2x2,5x9cm. Totaal ca 106 gram. I...

Antieke goud op zilver thee/suikerschep, 1841
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame antieke goud op 835/000 zilveren thee- of suikerschep. Mogelijk Mr. J. Barends-Assen. jl: G 1841. L 10,5 cm. Gewicht circa 11 gram. In goede staat.

2 Tasjes met zilver
Resultaat: 40 EUR

Twee tasjes met zilver, een stoffen geborduurde tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met graveerwerk, 8 cm. en een ketting. En een zilver tas, 800/000, met rechthoekige beugel met ketting en ee...

Zilveren collier met wereldbol
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Venetiaans collier voorzien van een hanger in de vorm van een wereldbol met emaille. ø20mm. lengte 70 cm. Totaal ca 17,3 gram. In goede staat

Lot zilveren horloges 3x
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een opengewerkte bak met rhodochrosiet, een strak ovaal horloge met opengewerkte ovale schakels, 835/000, en een rechthoekig horloge, 925/000, met openge...

Lot zilveren zodiacs
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 zilveren zodiacs, 925/000, met een steenbok, een stier en een waterman. Grootte ca 19x22mm. totaal ca 18,5 gram. Nieuw