Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
1977 Resultaten
Verkocht
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel
1165
Ongesigneerd, Man en vrouw aan tafel

Resultaat:

47.500 EUR

Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters
7008
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

35.000 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,6 cm.
7624
Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7508
Chinese vaas

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Design lamp Gino Sarfatti
2005
Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Grote chinese pot
7070
Grote chinese pot

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
Amsterdamse hangklok
3500
Amsterdamse hangklok

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860
3504
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas
7607
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas
7164
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.
7262
Chinees Fam. Rose bord, Ø 22,2 cm.

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
2x J.J.C. Spohler,
1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gele vaas
7406
Gele vaas

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp
7464
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes
7668
2x Chinese kopjes

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant en robijn
513
Gouden ring met diamant en robijn

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée
3509
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7547
Chinese vaas

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese chicken cup
7614
Chinese chicken cup

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Chinese schaal
7613
Chinese schaal

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2 Grote Colenbrander Ram vazen
6007
2 Grote Colenbrander Ram vazen

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Wierookbrander
7156
Wierookbrander

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek
1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Antiek vuursteenpistool
2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

2.500 EUR