Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw

Zilver vergulde ring
Resultaat: 50 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een ovale kop bezet met een grote ovale cognackleurige zirconia en een rand met witte en een rand met cognackleurige zirconia's. ø20x19mm. ø 56....

Lot zilveren horloges 3x
Resultaat: 50 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, ovaal horloge met een grove opengewerkt band, 925/000, rond horloge met smalle stijven band en een rechthoekig horloge met opengewerkte rechthoekige schakels voorzien van ...

5 TiSento ringen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 5 nieuwe Ti Sento ringen, 925/000, met zirconia's, turkoois en parelmoer. diverse maten, 48-56. Nieuw in originele doos

Zilveren collier met 3 zilveren munten
Resultaat: 50 EUR

Zilveren collier, 925/000, met drie zilveren munten, 50 Franse frank, 1974, 1974 en 1977. Twee voorzien van een zilveren muntrand. Totaal ca 114 gram. 70 cm. In goede staat

Buddha-to-buddha ring
Resultaat: 50 EUR

Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.

Zilveren natfruitschep, 1950
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.

Zilveren natfruitschep, 1935
Resultaat: 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...

Plated toiletgarnituur
Resultaat: 50 EUR

Vier-delig plated toilet-garnituur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 50 EUR

Bijbel, het nieuwe testament, 1862, met bruin leren kaft voorzien van een zilveren slot, 833/000. Gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: J.Kooiman, Schoonhoven jl.:g:1866. 9x16x5cm. In ...

Bonbonniere & lepel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...

Staphorster mantelhaak
Resultaat: 50 EUR

Staphorster zilveren mantelhaak, 835/000, gecontourneerd model met versiering, de haak is voorzien van een gravure: J.M.R. MT.: A.J.Keus, wed. A.O.Drost, Staphorst, 1949-1983. ca 39 gram, 12x5cm. In g...

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...

Zilveren pepermuntdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met filigrain en opgesoldeerde appliqueen. MT.: Jacobus van Dam, Schoonhoven. jl.:e. 1864. 5x5x2,5cm. ca 35 gram. Een enkel deuk...

Zilveren miniatuur golfspeler
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur golfspeler, 835/000, met golftas en met club in de hand. jl.: f:1990. 4x3x8cm. totaal ca 56 gram. In goede staat

Zilveren poederdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren poederdoos, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met florale gravure met bloemen en krullen. Het achterdeksel is voorzien van guillochepatroon grootte 6,5x7cm. ca 67 gram. In go...

Chinese standaard met medaillon
Resultaat: 50 EUR

Chinees zijde-handwerk in glas. Dubbelzijdig met signatuur. 20e Eeuw. Kraanvogel in landschap decor. In hardhouten lijst met standaard. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

23-Delig Rosenthal servies
Resultaat: 50 EUR

Duits Rosentahl porseleinen deelservies met rozenknop decor. 23-Delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 33 cm. In goede staat.

2 Steengoed kruiken
Resultaat: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed voorraad kruiken. Afmeting: H 40 - 47 cm. In goede staat.

Kinderstoel op wielen
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse vurenhouten kinderstoel op wielen. Afmeting: 46 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven naar oud voorbeeld
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten
Resultaat: 50 EUR

J. Vincken. Stadsgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 40 cm. In goede staat.

4 Zilveren bestekdelen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 4 zilveren bestekdelen, 833/000, met een taartschep met een lofje aan de steel, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:p:1925, 2 suikerscheppen met gecontourneerde bak en één voorzien van ee...