Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot waaierkristal
Resultaat: 110 EUR

Lot antiek waaierkristal met zilver. Hengselschaal, boterstolp en 8 schaaltjes. kleine chip mogelijk. In goede staat. 10-25cm.

2x Chinese vazen op sokkels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met Sang de Boeuf glazuur. Op houtgestoken consoles gemonteerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

4x Chinese olielamp
Resultaat: 110 EUR

Vier Chinees porseleinen olielampen met messing monturen. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Broche met topaas/parel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren hanger/broche, 925/000, met parels blauw steen en markesiet. Hanger/broche in bloemvorm Voorzien van een ovale blauwe topaas enversierde randen met parels en markesiet. 38x34mm, ca 12,5 gram....

S. Bowe, Wintergezicht met ijspret
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Resultaat: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Twee wandkandelaren
Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl wandkandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Meissen schaal Ø 29 cm., 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Inktpot + roulettespel
Resultaat: 110 EUR

Twee delen antiek. 1x Jugendstil inktset (zonder reservoir), circa 1900. 1x Houten roulettespel met been, circa 1900. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Bijbel met gouden slot
Resultaat: 110 EUR

Bijbel met gouden slot, 585/000, bijbel, het nieuwe testament, met bruine kaft en geelgouden gecontourneerde slot met graveerwerk. 7x12x3cm.

Bronzen kraagkandelaar
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.

Lotje tin (7x)
Resultaat: 110 EUR

7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Tinnen lepelrek
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse miniatuur schilderijen met vergulde messing lijsten. Dames portretten. Eén gesigneerd F.L. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.

3x Antiquarische boeken/bijbels
Resultaat: 110 EUR

Drie antiquarische boeken/bijbels. 1x Boek der H. Roomcher kercke, door Philips Marnix heer van St. Aldegrondt, 17e eeuw. 1x Bijbel met zilveren slot 1884, Johannes Enschede en Zn. 1x Bijbel met zilve...

Schildpad doos
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse schildpad dekseldoos met benen pootjes. Afmeting: 4 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Maritiem
Resultaat: 110 EUR

Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote antieke dekseldoos
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke handbeschilderde spaanhouten dekseldoos met floraal decor + jaartal 1913. Afmeting: 30 x 20 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse figurengroep, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

5x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kop + schotel, 18e eeuw, goed. Papbord, Familie Rose, chip + haarlijn. Familie Rose bord met tuin decor, 18e eeuw, gelijmd. Familie Rose bord met ki...

Zilveren miniatuur schouw
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur schouw, 835/000, versierd met figuren, vazen en medaillon. Op rechthoekige bodemplaat. 3x5,5x9cm. MT.: J.Weerda, Haarlem ( argentor) jl.: q:1976. ca 98 gram. In goede staat

Gouden streekbroche met parel
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...

Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw, papegaaibeugel voorzien van graveerwerk, binnenbeugel en draagoog. MT.: Jan Roozenburg, Schoonhoven, jl:B:1795. 16x16cm. ca 170 gram. In goede staat.