Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas 7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 7609
2 Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese koraal gesneden figuren 7621
2x Chinese koraal gesneden figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Indiaas boeddhistisch figuur 7645
Indiaas boeddhistisch figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot Thais boeddha figuur 7647
Groot Thais boeddha figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Boeddhistische ffiguren 7652
4 Boeddhistische ffiguren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren 7675
2x Chinese figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari vaas 7676
Imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm. 7744
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7728
Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kruisbeeld onder stolp 2334
Kruisbeeld onder stolp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 188 x 106 cm. 4517
Perzisch tapijt, 188 x 106 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Getorste piedestal 4157
Getorste piedestal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese roodlak snuffbottle 7558
Chinese roodlak snuffbottle

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beschilderd tablet 2174
Beschilderd tablet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch kleed 4509
Perzisch kleed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Handgeknoopte kleden 4514
2x Handgeknoopte kleden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf oude porseleinen figuren 6176
Vijf oude porseleinen figuren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kanton dekseldoos 7592
Kanton dekseldoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Delen Chinees porselein 7650
2 Delen Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Broekman, Kerkinterieur 1298
Broekman, Kerkinterieur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Sigaren humidor 2109
Sigaren humidor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Verzameling bankbiljetten etc. 2190
Verzameling bankbiljetten etc.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse pendule 3551
Franse pendule

Resultaat:

110 EUR