Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3147 Resultaten
Verkocht
Antiek houtgestoken Chinees beeld
7208
Antiek houtgestoken Chinees beeld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Kleine Chinese vazen
7348
2x Kleine Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees terracotta figuur
7477
Chinees terracotta figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen jade
7522
3 Delen jade

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal
7574
Chinese celadon schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Lange Lijs vaas
7598
Chinese Lange Lijs vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen
7609
2 Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese koraal gesneden figuren
7621
2x Chinese koraal gesneden figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Indiaas boeddhistisch figuur
7645
Indiaas boeddhistisch figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot Thais boeddha figuur
7647
Groot Thais boeddha figuur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Boeddhistische ffiguren
7652
4 Boeddhistische ffiguren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese figuren
7675
2x Chinese figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari vaas
7676
Imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.
7744
5x 19e Eeuwse Japanse borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas
7728
Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kruisbeeld onder stolp
2334
Kruisbeeld onder stolp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 188 x 106 cm.
4517
Perzisch tapijt, 188 x 106 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Getorste piedestal
4157
Getorste piedestal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese roodlak snuffbottle
7558
Chinese roodlak snuffbottle

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beschilderd tablet
2174
Beschilderd tablet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Perzisch kleed
4509
Perzisch kleed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Handgeknoopte kleden
4514
2x Handgeknoopte kleden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vijf oude porseleinen figuren
6176
Vijf oude porseleinen figuren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kanton dekseldoos
7592
Kanton dekseldoos

Resultaat:

110 EUR